ye-logo.v1.2
2 Липня, 2020

У Хмельницькому готові тестувати на антитіла до коронавірусу: кого перевірятимуть першими

Здоров'я 1597
ІФА-тести робитиуть медикам та деяким пацієнтам
ІФА-тести робитиуть медикам та деяким пацієнтам. Фото: pixabay.com

Масового тестування наразі не розпочинають.

В обласному центрі деякі медичні заклади готові проводити імуноферментний аналіз (ІФА-тесування) на коронавірусну інфекцію. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 27 травня, під час брифінгу, тест показує — людина уже перехворіла COVID-19, чи має хворобу наразі.

«Є рекомендація МОЗ застосовувати активніше ІФА-тестування – імуноферментний аналіз. Місто маємо чотири апарати, які дозволяють нам проводити тестування таким методом. Вони є в поліклініці №4, Хмельницькій інфекційній лікарні, Хмельницькому перинатальному центрі і в міській лікарні. Зараз ці тест-системи в дефіциті, на них великий попит, але нам вдалося придбати їх за кошти медзакладів і позабюджетні кошти», - каже Олександр Симчишин.

Додає, що у поліклініці №4 наявні 210 тест-систем на імуноглобуліну М і G (виявляють антитіла, якщо людина перехворіла і показують гостру фазу захворювання) і 350 тест-систем імуноглобуліну М (визначає, чи людина перехворіла коронавірусом). Ще 30 тест-систем імуноглобуліну М має інфекційна лікарня, 60 тест-систем імуноглобуліну М – перинатальний центр. Незабаром 180 тест-систем імуноглобуліну М надійде до міської лікарні.

«Спершу ІФА-тести проводитимуть безкоштовно хворим, які госпіталізуватимуться на планове обстеження, планові операції та медпрацівникам. Далі цей перелік буде залежати від наявності тест-систем. Та кількість ІФА-тестів, яка в нас є сьогодні, дозволяє розпочати перевірку методом імуноферментного аналізу», - зазначив міський голова.

У Хмельницькому приватні лабораторії уже надають послуги із ІФА-тестування. Ймовірно, коли місту вдасться закупити достатню кількість тестів, його можна буде пройти і в комунальних закладах.

Читайте також: В області готуються розпочати тестування населення на антитіла до коронавірусу

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую