ye-logo.v1.2

У Хмельницькій обласній лікарні відкриють відділення для лікування інсультів

Здоров'я 8474
За словами Якова Цуглевича, у цьому відділенні у пацієнтів видалятимуть тромби зі судин головного мозку та шиї
За словами Якова Цуглевича, у цьому відділенні у пацієнтів видалятимуть тромби зі судин головного мозку та шиї. Фото: ілюстративне pixabay.com

Попередньо воно може запрацювати до кінця цього року.

Керівництво Хмельницької обласної лікарні нещодавно підписало угоду на проведення капітального ремонту сьомого корпусу медзакладу. На його базі до кінця цього року заплановано відкрити інсультне відділення. Про це кореспондентам сайту «Є» розповів директор Хмельницької обласної лікарні Яків Цуглевич.

Яків Цуглевич переконаний, що для Хмельниччини вкрай важливо відкрити сучасне відділення для лікування інсультів. Попередньо воно буде розраховане на тридцять пацієнтів. Зокрема, десять місць передбачать для реабілітації людей, які пережили інсульт.

«Хворим на ішемічний інсульт проводитимемо інвазійні ендоваскулярні втручання (операції на судинах — авт.). Завдяки таким операціям зі судин головного мозку та шиї можна видалити тромби. На другий день після цього пацієнт може стати на ноги й піти додому. Якщо цього вчасно не зробити, людина на решту життя може залишитися прикутою до ліжка», — розповів Яків Цуглевич.

Він додав, що спершу це відділення на базі обласної лікарні планували відкрити до цьогорічного Дня Незалежності України. Однак довгий час не було достатнього фінансування. Тому наразі заплановано запустити його до кінця року.
Для втілення цієї ідеї медзаклад провів тендер і підписав угоду з підрядником, який за кілька місяців має відремонтувати сьомий корпус обласної лікарні. Фінансуватиметься капітальний ремонт з державного бюджету. Далі придбають медичне обладнання.

За інформацією порталу публічних закупівель «Prozorro», капітальний ремонт корпусу обласної лікарні для створення інсультного відділення коштуватиме 3 мільйони 379 тисяч 900 гривень. Проводитиме його приватне підприємство «Раддант», з яким 20 липня Яків Цуглевич підписав відповідний договір. У додатковій угоді зазначено, що ПП «Раддант» має впоратися з капітальним ремонтом до 31 жовтня.

У ресурсі «YouControl» вказано, що ПП «Раддант» зареєстроване у Хмельницькому, а його основним видом роботи є «діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах». Кінцевим бенефіціарним власником підприємства зазначений Антонюк Юрій Анатолійович. Більшість переможних цьогорічних тендерів ПП «Раддант» пов’язана з проведенням поточних і капітальних ремонтів.

Читайте також: У Хмельницькому придбали обладнання для ІФА-тестування на коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую