ye-logo.v1.2

Додатково в межах 10-ти хворих на COVID-19 Хмельницька інфекційна лікарня ще може прийняти – ОДА

Здоров'я 3168
В ОДА зазначають, що динаміка одужань також досить активна
В ОДА зазначають, що динаміка одужань також досить активна. Фото: ілюстративне shutterstock.com

У разі потреби для лікування хворих на коронавірусну інфекцію розгортатимуть одразу дві лікарні.

Через зростання захворюваності в області Хмельницька інфекційна лікарня фактично заповнена пацієнтами з COVID-19. Якщо додатково тут будуть заповненими ще 10 ліжкомісць – розгортатимуть лікарні другої хвилі – в Славуті та Дунаївцях. Про це сьогодні, 10 серпня, під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«Найбільшу стурбованість викликає наповнюваність хворими Хмельницької інфекційної лікарні та важкий перебіг захворюваності в деяких осіб. Наразі тут на стаціонарному лікуванні перебувають 111 осіб (станом на 13:00). Серед них двоє осіб з Кам’янець-Подільського та Шепетівського районів, під’єднані до апарата штучної вентиляції легень. Вони у важкому стані. Загалом активних хворих 287 осіб, тобто 176 лікуються амбулаторно. Поки ще в межах 10-ти осіб Хмельницька інфекційна лікарня може прийняти. Якщо кількість людей, які перебуватимуть тут на лікуванні з діагнозом COVID-19 дійде до 120-ти ми готові до розгортання лікарень другої хвилі», - каже Роман Примуш.

Читайте також: Мільйони щомісяця: в ОДА розповіли, у скільки освітнім закладам обійдуться карантинні заходи.

Він також зазначає, що наразі динаміка одужань також досить активна, тож поки термінів, коли пацієнтів з COVID-19 розпочнуть приймати зазначені лікарні, не називають.

«На щастя, багато людей одужують. Будемо спостерігати. Якщо досягнемо крайньої межі – маршрутизацію одразу ж змінимо. На першому етапі готовність цих закладів повноцінна. Окрім того, вони одразу будуть доукомплектовуватися тими засобами, які є на базі спецмедпостачання», - каже посадовець.

І додає, що планують розгортати одразу дві районні лікарні – Славутську та Дунаєвецьку, які, відповідно, будуть обслуговувати південну та північну частини краю. Хмельницька інфекційна лікарня обслуговуватиме центральну частину Хмельниччини.

Нагадаємо, у п’ятницю відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка, розглянувши епідемічну ситуацію в країні, залишила нашу область в «зеленій» зоні.

До теми: В Хмельницькій інфекційній лікарні померла ще одна жінка з діагнозом COVID-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую