ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Деякі міста та райони Хмельниччини потрапили у «жовту» зону: що це означає

Здоров'я 13395
Новий розподіл на рівні почне діяти з понеділка 24 серпня
Новий розподіл на рівні почне діяти з понеділка 24 серпня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Посилені карантинні заходи запровадили для трьох міст та семи районів.

Сьогодні, 20 серпня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Як повідомляє Урядовий портал, загалом в Україні 14 регіонів перевищили рівень нових випадків на 100 тисяч населення за останні два тижні. Тому в Україні ввели 14 червоних зон, 75 – помаранчевих, 106 – жовтих. Відтак, змінився подекуди колір зон і на Хмельниччині, яка до цього перебувала у «зеленій» зоні.

Так, за результатами засідання «жовтий» рівень встановлено в містах Хмельницький, Нетішин, Славута та у Білогірському, Волочиському, Красилівському, Летичівському, Новоушицькому, Славутському, Старосинявському районах Хмельницької області.

Як ми вже повідомляли раніше, постанову Кабміну щодо запровадження «жовтої», «помаранчевої» та «червоної» зон, тобто рівнів епідеміологічної небезпеки, урядовці прийняли 12 серпня.

Відтак, «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки передбачає заборону роботи хостелів, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, розважальних закладів і закладів громадського харчування з 24-ї години до 7-ї ранку. Крім того, за таких умов у закладах громадського харчування не можна проводити будь-які масові заходи для 20 і більше відвідувачів.

Новий розподіл на рівні почне діяти з понеділка 24 серпня. Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Читайте також: COVID-19 на Хмельниччині: за день додалося понад 70 інфікованих.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую