ye-logo.v1.2

Хмельничан з пневмонією, але без COVID-19, лікуватимуть в міській лікарні

Здоров'я 1390 1
В області збільшується кількість хворих на  COVID-19
В області збільшується кількість хворих на COVID-19. Фото: pixabay.com

Інфекційна лікарня заповнена.

Хмельничан з інфекційними захворюваннями та пневмоніями, в яких не діагностовано коронавірус, госпіталізовують у Хмельницьку міську лікарню або міську дитячу лікарню. Про це повідомила заступниця голови Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Ситницька під час брифінгу.

«Донедавна, якщо до Хмельницької інфекційної лікарні потрапляли особи з підтвердженим діагнозом пневмонія, але потім, з часом, не підтверджувався COVID-19, вони залишалися в інфекційній лікарні. Їх лікували у так званій «чистій зоні». Наразі, коли вже Хмельницька інфекційна лікарня на межі повного заповнення, там надається допомога лише хворим на коронавірусну інфекцію», - зазначила Оксана Миколаївна.

За її словами, мешканці області з підозрою на COVID-19, або у важкому стані з пневмонією направляються до Хмельницької інфекційної лікарні. Там їм роблять тестування. У цьому медзакладі такі хворі знаходяться до того часу, поки не надійдуть результати. Якщо тест на коронавірус буде негативний, то пацієнта направляють на лікування до міської чи обласної лікарні. Коли наявність COVID-19 підтвердиться, то хворий залишиться лікуватися в інфекційній лікарні.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: за пів дня додалося понад сто інфікованих

Коментарі:

Елена Стригунова 29.08.2020 15:55

За чей счёт тестирование и лечение???!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую