ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: за пів дня додалося понад сто інфікованих

Здоров'я 16811
Кількість підтверджених випадків Сovid-19 на Хмельниччині зростає
Кількість підтверджених випадків Сovid-19 на Хмельниччині зростає. Фото: ілюстративне Chokniti Khongchum з сайту Pixabay

В ОДА кажуть - щогодини до лікарень поступають хворі з підозрами коронавірусної інфекції.

Сьогодні, 28 серпня, в Хмельницькій області в 111 мешканців краю лабораторно підтвердили Covid-19. Про це заявила заступниця голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька. Отож, з початку пандемії кількість інфікованих коронавірусною інфекцію становить 2309 осіб, тоді як вранці було 2198.

«Плюс 111 осіб і це тільки, можна сказати, перша половина дня, - заявила Оксана Анатоліївна. -
Якщо говорити про кількість хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я області, то на 12 годину, підкреслюю, на 12 годину сьогоднішнього дня… чому підкреслюю, бо за інформацією головних лікарів, щогодини поступають нові хворі, які мають ознаки коронавірусу, але ще діагностувати… Отже, на 12 годину госпіталізована 241 особа».

Як розповіла Оксана Ситницька, відсьогодні хворих на Сovid-19 госпіталізовують не лише в Хмельницьку інфекційну лікарню та Славутську з Дунаєвецькою райлікарнями, а й в Шепетівську районну лікарню. Її включили до переліку госпітальних баз лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Це викликано тим, що на півночі області лікування здійснювалося переважно в Славутській райлікарні, яка вже на межі свого заповнення.

ОНОВЛЕНО: За один день СOVID-19 підтвердили в 125 краян: читати далі

Розповіла заступниця голови Хмельницької ОДА і про те, що два відділення обласної лікарні перестали приймати планових хворих – це урологічне та проктологічне відділення. Причина - підтвердженні випадки Cоvid-19 у працівників цих відділень. «Тому ці відділення не приймають планових хворих і, відповідно, продовжують лікування тільки тих, які вже перебували на лікуванні. Вже провести тестування медперсоналу та пацієнтів відділення, проводять дезінфекцію відділень».

Непроста ситуація в Волочиську навколо заводу «Мотор Січ», де працює 1361 людина. Там у 41 працівника підтвердили Covid-19, сьогодні ще в 24-ох. «Цей завод призупинив свою діяльність та пішов на карантин для того, щоб були проведені належним чином у приміщеннях всі дезінфекційні заходи та була оброблена вся територія, - заявила Оксана Ситницька. - Відповідно завод буде перебувати на повноцінному карантині мінімум 14 днів».

Детальну інформацію щодо географічного поширення нових випадків Сovid-19 в Хмельницькій облдержадміністрації обіцяють оприлюднити пізніше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую