ye-logo.v1.2

На Хмельниччині ще два медзаклади прийматимуть хворих на COVID-19

Здоров'я 4020
Роман Примуш, перший заступник голови Хмельницької ОДА
Роман Примуш, перший заступник голови Хмельницької ОДА. Фото: з архіву

Про це заявив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Сьогодні, 10 вересня, кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 в області збільшилася на 97. Про це на брифінгу в облдержадміністрації повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Додалося й летальних випадків. Якщо вранці повідомляли про смерть чотирьох літніх людей, які хворіли на СOVID-19, то станом на 15.00 в області зафіксували ще один летальний випадок. Отож, за вчора і сьогодні – 10 летальних випадків. «У більшості це особи старшого віку – 55 років і старші, - сказав Роман Примуш. Це три людини в Хмельницькому, дві в Кам’янці-Подільському, по дві в Деражнянському та Хмельницькому районах та одна у Волочиському районі», - сказав Роман Примуш.

На лікуванні в лікарнях перебувають 450 людей. «Станом на вчора заповненість була майже 59 відсотків. Вже сьогодні розгорнуті додаткові заклади – Нетішинська СМЧ 4 та Хмельницька міська лікарня. Завдяки розгортанню закладу в Нетішині, сподіваємось повноцінно забезпечити необхідну кількість ліжко-місць для північного регіону».

Крім того, за словами Романа Борисовича, обласна влада вже повідомила Міністерство охорони здоров’я, що, в разі необхідності, на Хмельниччині готові розгорнути Красилівську райлікарню для роботи з хворими на СOVID-19. «Тобто, ситуація знаходиться на контролі», - резюмував перший заступник голови Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, вчора, 9 вересня, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що міська лікарня готова приймати хворих на СOVID-19. Для інфікованих коронавірусом у закладі розгорнули сто ліжкомісць.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую