ye-logo.v1.2

Хмельницька міська лікарня прийматиме хворих на COVID-19

Здоров'я 2440
Для лікування інфікованих коронавірусом в міській лікарні підготували сто ліжкомісць
Для лікування інфікованих коронавірусом в міській лікарні підготували сто ліжкомісць. Фото: ілюстративне pixabay.com

Для інфікованих коронавірусом у закладі розгорнули сто ліжкомісць.

У зв’язку із збільшенням виявлених хворих на COVID-19 у Хмельницькому готують ще одну лікарню, яка прийматиме інфікованих. У перелік закладів, які можуть госпіталізувати коронахворих, незабаром мають включити Хмельницьку міську лікарню. Про це сьогодні, 9 вересня, повідомив міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу.

«Хмельницька інфекційна лікарня (ХІЛ) в часи сезонного грипу могла госпіталізувати 240 хворих. Але до хворих з COVID-19 є інші вимоги по кількості осіб, які перебувають в палаті. Плюс кілька приміщень, які раніше використовувалися для хворих з грипом і ГРВІ, зайняті для того, аби лікарі там могли переодягатися. Наразі інфекційна лікарня заповнена, там перебуває 166 хворих, - говорить міський голова. - Ми й далі продовжуємо госпіталізувати хворих в інфекційну лікарню, на місце тих, яких виписуємо. У середньому, щодня в межах 10-15 людей виписується з ХІЛ. Відповідно стільки ж лікарня приймає нових пацієнтів».

Хмельницьку міську лікарню почали готувати до прийому хворих на коронавірус ще кілька місяців тому на випадок можливих спалахів. Як зазначає очільник міста, хоча зараз гострої потреби в збільшенні ліжкомісць не має, ситуація може невдовзі змінитися.

«Все таки цифри виявлених хворих і одужавших різняться. Кількість тих, хто хворіє, збільшується. Цілком можливо, що будемо задіювати міську лікарню вже найближчим часом, - сказав він. - У минулу п’ятницю Хмельницька інфекційна лікарня подала відповідний пакет документів на МОЗ, аби Хмельницьку міську лікарню включили в перелік закладів, які можуть приймати хворих. Там ми відремонтували кисневу станцію, купили велику частину медичного обладнання».

Для лікування інфікованих коронавірусом в міській лікарні підготували сто ліжкомісць. З них пів сотні пацієнтів, за необхідності, зможуть забезпечувати киснем.

До теми: У Хмельницькому п’ять класів перевели на дистанційне навчання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую