ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: за тиждень захворіли понад 2 тисячі мешканців

Здоров'я 1219
Динаміка поширення захворюваності досить негативна - ОДА
Динаміка поширення захворюваності досить негативна - ОДА. Фото: ілюстративне istockphoto.com

Найбільше випадків фіксують наразі в Хмельницькому.

Минулої доби на Хмельниччині кількість випадків виявлення коронавірусної інфекції зросла на 226. Відтак, наразі в області вже 9964 підтверджених випадки COVID-19. Майже 40 відсотків з них людей вже одужали. Про це сьогодні, 12 жовтня, під час брифінгу повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

За його словами, загалом за вихідні маємо 656 нових випадків коронавірусної інфекції, 9 з них – летальні. Також вже дві смерті, пов’язані COVID-19, зафіксовані сьогодні.

«В цілому, динаміка поширення захворюваності досить негативна. Фактично, за минулий тиждень маємо 2164 нових випадки захворювання. Це понад 20 відсотків від загальної кількості хворих, які були виявлені фактично з березня. Тобто, темпи поширення досить швидкі. Спалахи фіксуємо по всій території області. Найбільше випадків – в Хмельницькому. Зрозуміло, що це пов’язано і з тією кількістю населення, котра проживає в місті», - зазначив Роман Примуш.

Він також додав, що наразі особливо пильно моніторять геріатричні заклади та інші, де перебувають люди літнього віку, які перебувають в зоні ризику. У деяких закладах, де є підозри на коронавірусну інфекцію чи поодинокі випадки, планують проводити ПЛР-тестування усіх працівників та підопічних, щоб попередити поширення хвороби.

Читайте також: Новий карантинний поділ: в яких містах і районах Хмельниччини посилили обмеження.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую