ye-logo.v1.2

У Хмельницькому додалося бригад для виїзду до пацієнтів з підозрою на COVID-19

Здоров'я 709
Створення додаткових бригад дозволить проводити забір у більшої кількості пацієнтів і також зменшити навантаження на медичних працівників
Створення додаткових бригад дозволить проводити забір у більшої кількості пацієнтів і також зменшити навантаження на медичних працівників. Фото: ілюстративне telegraf.com.ua

Вони відбирають зразки біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування.

У Хмельницькому побільшало бригад для забору зразків у пацієнтів з підозрою на COVID-19. Про це повідомляють в Хмельницькій міській раді.

Зазначають, що ще дві додаткові бригади для забору зразків біологічного матеріалу у пацієнтів із підозрою на коронавірус створено на базі комунального підприємства «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр».

Відомо, що до цього часу на базі центру працювало чотири мобільних бригади. Також в жовтні було створено ще по одній мобільній бригаді на базі КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» та КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2». Отже, на сьогодні в Хмельницькому працює вже вісім мобільних бригад для забору зразків біологічного матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19.

Як зазначають в міськраді, створення додаткових бригад дозволить проводити забір у більшої кількості пацієнтів і також зменшити навантаження на медичних працівників: при нормі в 150 зразків в місяць бригада виконувала 647-740 заборів біоматеріалу.

Читайте також: Хмельничани, які мали важку форму COVID-19, можуть отримати фінансову допомогу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую