ye-logo.v1.2

Хмельничани, які мали важку форму COVID-19, можуть отримати фінансову допомогу

Суспільство 2985
Хмельничани, які мають важкий перебіг COVID-19, можуть отримати матеріальну допомогу
Хмельничани, які мають важкий перебіг COVID-19, можуть отримати матеріальну допомогу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Кошти виплачують із міського бюджету.

Хмельничанам, які мають чи мали ті чи інші хвороби, можуть виплатити одноразову матеріальну допомогу. Як повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, сума виплат різна – від 500 до 7 000 гривень. 

«Є частина заяв від людей, які мали важкий перебіг COVID-19, понесли величезні затрати. Декілька десятків  звернень вже задовольнили й десь до кінця січня люди отримають одноразову матеріальну допомогу. Вона теж різна, залежно від тих підтверджуючих довідок, які людина надала»,- зазначив Олександр Сергійович.

Додає,  що в бюджет наступного року також закладуть кошти на виплату одноразової фінансової допомоги, хоча й за 2020 рік ще не всі виплати здійснені. Розрахуватись із громадянами планують у січні.

«Зараз відпрацювали чіткіший механізм, аби медичним документом, який слугує  критерієм для нарахування допомоги, була довідка про те, що людина хворіла конкретно цього року, а не якогось іншого. Якщо хмельничанин мав складу форму коронавірусу і витратив чималу суму коштів то, звісно, можна звертатися. Ми розглянемо заяву про допомогу. Не гарантую, що задовільнимо всі звернення, це залежить від документів, які надасть людина, та рішення комісії. Але отримати допомогу цілком можливо», - каже очільник Хмельницького.

Заяву потрібно приносити у приймальню громадян, або звернутися за допомогою електронних сервісів, що є на сайті Хмельницької міської ради.  

Читайте також: У Хмельницькому освітян тестували на антитіла до COVID-19: про що свідчать результати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую