ye-logo.v1.2

«Кількість важких випадків зростає», - інфекціоніст про те, що коронавірус «помолодшав»

Здоров'я 3812
Медики констатують, що зростає кількість важких хворих на коронавірус та змінюється перебіг захворювання
Медики констатують, що зростає кількість важких хворих на коронавірус та змінюється перебіг захворювання. Фото: з архіву

В області зростає необхідність госпіталізації молодих людей та середнього віку, а не лише літніх, як було раніше.

На Хмельниччині фіксують зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію, що спричиняє хворобу COVID-19. Таку інформацію озвучили сьогодні, 2 березня, під час брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації.

За словами головного лікаря Хмельницької інфекційної лікарні Оксани Піддубної, за останній тиждень-два медики спостерігають несприятливу тенденцію, пов’язану з тим, що кількість хворих, які потребують стаціонарного лікування, збільшується.

«Окрім того, - зазначає лікар, - зараз ми спостерігаємо, що зростає необхідність госпіталізації молодих людей та середнього віку, а не лише літніх, як було раніше. Бачимо абсолютно не ті симптоми хвороби, до яких ми вже, як то кажуть, звикли. У багатьох – дуже важкий перебіг хвороби».

Вона зазначає про те, що зростає саме кількість важких хворих та змінюється перебіг захворювання: виникає більше ускладнень, а хворі важче піддаються лікуванню.

«Мова йде саме про важких хворих, - каже Оксана Піддубна. - Їх стан загострюється не на початку хвороби, як ми це спостерігали раніше, зокрема на 8-9 день, а на 12- 14 день. Хворі можуть лікуватися вдома, і вже готуватися закривати лікарняний, щоб приступити до роботи... І раптово в них настає загострення».

Оксана Піддубна додає, що ще важче коронавірус переносять ті, хто має супутні хвороби – цукровий діабет, серцеві патології. Але, додає, є випадки, коли дуже важких перебіг COVID-19 спостерігається і в людей без супутніх захворювань.

Окрім того, зазначає лікар, наразі дуже повільно звільняються місця в реанімації, бо в закладі багато важких пацієнтів, залежних від кисневої терапії.

Читайте також: На Хмельниччині фіксують випадки повторного інфікування Covid-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую