ye-logo.v1.2

На Хмельниччині фіксують випадки повторного інфікування Covid-19

Здоров'я 4001
В області таких офіційно зареєстрованих випадків повторного інфікування коронавірусною інфекцією вже майже пів сотні
В області таких офіційно зареєстрованих випадків повторного інфікування коронавірусною інфекцією вже майже пів сотні. Фото: з архіву

Загалом таких випадків уже пів сотні.

На Хмельниччині почали фіксувати випадки повторного інфікування коронавірусною інфекцією, яка викликає хворобу Covid-19. Про це під час онлайн-брифінгу розповів заступник міського голови Хмельницького Роман Примуш.
За його словами, загалом в області таких випадків вже більше пів сотні.

«З часом в людини, яка перехворіла Covid-19, рівень антитіл знижується, вона може захворіти повторно. У нас в області таких офіційно зареєстрованих випадків повторного інфікування коронавірусною інфекцією вже майже пів сотні», - каже Роман Примуш.

Про випадки повторного інфікування кажуть і лікарі-інфекціоністи.

«Точних даних про те, як довго антитіла зберігаються в організмі, ще немає, - каже головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна. – Проте ми можемо проаналізувати ті повторні випадки коронавірусної інфекції, з якими пацієнти потрапили до нашого лікувального закладу. Повторне інфікування, як бачимо, траплялося не раніше, ніж через три і більше місяці після першого підтвердження діагнозу Covid-19 за допомогою ПЛР-тесту. Такі пацієнти почуваються по-різному, але не можна сказати, що вдруге вони перенесли хворобу легше. Можна сказати, що навіть важче. Одна людина, в якої вдруге підтвердили Covid-19, померла. У першому випадку чоловік переніс хворобу легко, перебував на амбулаторному лікуванні. Другий раз – дуже важко… Його не врятували».

Нагадаємо, учора вранці, 23 лютого, в Україну прибули перші 500 тисяч доз індійської вакцини від коронавірусу Covishield. Опісля голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій на своїй сторінці у фейсбуці написав, що область найближчими днями розраховує отримати 18 тисяч 600 доз цієї вакцини.

Читайте також: Першими від коронавірусу в обласному центрі вакцинують майже чотири сотні медиків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую