ye-logo.v1.2

Кожен п’ятий хворий на Covid-19 в медзакладах Хмельницького – реанімаційний

Здоров'я 3152
Наразі в місті розглядають можливість розгорнути ще додатково 100 ліжок для хворих на Covid-19
Наразі в місті розглядають можливість розгорнути ще додатково 100 ліжок для хворих на Covid-19. Фото: з архіву

У місті готуються додатково розгорнути ще 100 ліжкомісць для лікування інфікованих коронавірусною інфекцією.

Динаміка поширення коронавірусної інфекції в Хмельницькому зростає. Про це сьогодні під час брифінгу розповів заступник міського голови Хмельницького Роман Примуш. За його словами, заклади охорони здоров’я, які надають допомогу хворим з коронавірусною інфекцією, працюють в надзвичайно напруженому стані.

«Нині маємо 100-відсоткову завантаженість по інфекційній лікарні, майже на 90 відсотків заповнена міська лікарня, - зазначає Роман Примуш. - Ми вимушені були звертатися і до обласного рівня та розгорнули для прийому хворих на Covid-19 обласний госпіталь ветеранів війни, а також долучили районну лікарню. До медзакладів щодня госпіталізовують близько 40-45 хворих. Це дуже високий показник. Фактично кожна 5-а людина, яка надходить до закладу, потребує перебування в реанімації».

За словами Романа Примуша, наразі в місті пропрацьовують можливість додаткового розгортання ліжок для хворих на Covid-19 на базі міської лікарні, якщо решта закладів не справлятимуться з завантаженістю.

«Мова йде про ще близько 100 додаткових ліжок в корпусі протитуберкульозної міської лікарні, який зараз порожній і може буде задіяний повністю. Чому ми його досі не задіяли? Є питання щодо потреби в медиках та реанімаційному обладнанні, яке ми наразі вирішуємо. Їх розгортатимуть за потреби, якщо решта закладів не справлятимуться з завантаженістю», - каже Роман Примуш.

Він також зазначив, що в Хмельницькому минулого тижня мали фактично подвійне зростання захворюваності.

«Тоді за тиждень було зафіксовано майже 1100 хворих, - каже заступник міського голови. - За останній тиждень також маємо зріст захворюваності – вже близько 1600 хворих. І це не зважаючи на те, що кількість тестувань фактично зросла незначно, але відсоток виявлення людей з Covid-19 досить високий. Фактично, у 60 відсотків людей, яких тестують, підтверджують корона вірусну інфекцію.

Читайте також: У Хмельницькому вводять нові обмеження через ріст захворюваності на COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую