ye-logo.v1.2

Щодня до лікарень доправляли сотню хворих: епідеміологи про пік Covid-19 у квітні

Здоров'я 1036
У квітні зафіксували найвищий рівень захворюваності за весь час епідемії
У квітні зафіксували найвищий рівень захворюваності за весь час епідемії. Фото: з архіву

Саме в квітні зафіксували найвищий рівень захворюваності за весь час епідемії.

Квітень став одним з найскладніших місяців в епідеміологічному плані щодо захворюваності на Covid-19 в Хмельницькій області. Такі висновки зробили епідеміологи, проаналізувавши ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію в минулому місяці.

За словами лікарки-епідеміологині Лариси Калінер, у квітні в області офіційно виявили 18 тисяч 932 лабораторно підтверджених випадків Covid-19. Як зазначає лікарка, це на 13 відсотків більше, ніж у березні. До того ж, за словами лікарки, саме в квітні зафіксували найвищий рівень захворюваності за весь час епідемії.

Зросла у квітні й кількість хворих, які потребували госпіталізації до стаціонарів: щодоби до лікарень доправляли близько сотні людей. Кількість летальних випадків від ускладнень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією, також збільшилася: якщо в березні зафіксували 292 летальних випадки, то у квітні померло 449 осіб.

Щодо вікової статистики, то найбільше хворіли люди у віці від 30 до 65 років – 67 відсотків, старше 65 років – 19,3 відсотка, дітей захворіло – 3,8 відсотка. Також за період епідемії захворіли на коронавірусну інфекцію 4828 медичних працівників, з них 31 людина померла.

Епідеміологи зазначають, що в третій декаді квітня епідситуація щодо Covid-19 дещо покращилась: захворюваність зменшилась вдвічі, в порівнянні з першою декадою. Додають, що така ж тенденція зберігається поки і в травні.

Наразі в області триває вакцинація від коронавірусної інфекції. Станом на 6 травня на Хмельниччині було щеплено 24 тисячі 352 особи одноразово та 4 людини отримали 2 дози вакцини. Як зазначає Лариса Калінер, у 38-ми випадках були зареєстровані після імунізації випадки місцевих та загальних реакцій, а також випадків захворювання на Covid-19.

Додамо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов прогнозує в Україні четверту хвилю коронавірусу, яка може бути сильнішою за попередні. Про це він заявив на брифінгу 11 травня.

Нагадаємо, з шостого травня, Хмельниччина вийшла із «червоної» зони. З цього часу розпочав в області діяти «жовтий» рівень карантинних обмежень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую