ye-logo.v1.2

Хмельниччина у «жовтій» зоні: що зміниться

Суспільство 5915
З 6 травня Хмельниччина у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19
З 6 травня Хмельниччина у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Фото: ілюстративне з архіву

Значну частину карантинних обмежень скасували.

Відзавтра, шостого травня, Хмельниччина виходить із «червоної» зони і розпочне діяти «жовтий» рівень карантинних обмежень. Таке рішення було прийнято сьогодні під час засідання Державної комісії ТЕБ і НС. Запровадження нового рівня означає послаблення обмежувальних закладів, яке торкнеться всіх сфер діяльності.

«Фактично минулого тижня ми знаходилися у показниках «жовтого» рівня. У нас було перевищення лише по одному показнику – кількості госпіталізацій за сім днів на 100 тисяч населення. Цей показник у нас був приблизно 90 при 60 допустимих, - розповів заступник міського голови Роман Примуш. - Зважаючи на значне зниження рівня захворюваності і госпіталізацій, які ми спостерігали протягом двох тижнів, сьогодні ми вийшли на вийшли на показник менше 60».

З шостого травня у навчальних закладах області зможуть відновити очну форму навчання, запрацюють ТРЦ, непродовольчі ринки, магазини, заклади громадського харчування, театри, кінотеатри, музеї, бібліотеки.

«Ми відновлюємо очне навчання в школах Хмельницької громади, зокрема для учнів 5—1 класів. Раніше вищим навчальним закладам ми рекомендували здійснювати дистанційне навчання. Цю рекомендацію скасовано. Вищі навчальні заклади з завтрашнього дня можуть теж переходити на очну форму навчання. Звичайно, це автономія закладу – точний час визначають самі заклади, - розповів заступник міського голови Хмельницького Роман Примуш. - Відзавтра ми відновлюємо все позашкілля – секції, гуртки. Вони працюватимуть у звичному режимі».

Громадський транспорт у Хмельницькому з 6 травня переходить із спеціального режиму в загальний. Це означає, що відновлюються пільгові перевезення, які були частково обмежені під час дії «червоної» зони.

Водночас хмельничанам нагадують, що скасування обмежувальних заходів «червоної зони» не передбачає повної відміни обмежень карантину. Відповідно до «жовтого» рівня дозволяється:

- робота закладів громадського харчування з 7:00 до 24:00;
- робота закладів культури із наповненістю менш, ніж 50% місць у кожній окремій залі;
- готелів, реабілітаційних установ;
- діяльність спортзалів і фітнес-центрів менш, ніж 1 особа на 10 квадратних метрів, басейнів – менш ніж 4 особи на одній доріжці.

Фото: moz.gov.ua

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую