ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: епідеміологи розповіли, чи пішов Covid-19 на спад

Здоров'я 1300
Порівнюючи, квітень з травнем, епідеміологи відзначають, що після стрімкого сплеску Covid-19 у березні-квітні, вже у травні захворюваність знизилася у декілька разів
Порівнюючи, квітень з травнем, епідеміологи відзначають, що після стрімкого сплеску Covid-19 у березні-квітні, вже у травні захворюваність знизилася у декілька разів. Фото: з архіву

Наразі у середньому за день реєструють близько сорока випадків хвороби, тоді як в квітні, наприклад, понад шістсот щодоби.

Лікарі-епідеміологи Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України апроаналізували ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в регіоні, що склалася за останній місяць.

Порівнюючи, квітень з травнем, епідеміологи відзначають, що після стрімкого сплеску Covid-19 у березні-квітні, вже у травні захворюваність знизилася у чотири з половиною рази.

«У травні в області зафіксували 4 тисячі 153 лабораторно підтверджених випадків хвороби, - зазначає лікар-епідеміолог медустанови Лариса Калінер. – Це в 4,5 раза менше, ніж у квітні. У середньому в травні за добу виявляли 134 випадки, тоді як у квітні цей показник склав 631».

Епідеміологиня також додає, що спад захворюваності на коронавірусну інфекцію продовжують спостерігати і в червні. Наразі у середньому за добу реєструють 43 випадки Covid-19.

Якщо порівнювати показник летальних випадків на Хмельниччині від ускладнень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією, становить 2 відсотки, тоді як загальний в Україні - 2,3 відсотка.

Щодо вікових критеріїв, найбільше зафіксовано випадків хвороби у віці від 30 до 69 років - 73,8 відсотка. Дітей захворіло – 3,8 відсотка від загальної кількості виявлених випадків.

Нагадаємо, наразі на Хмельниччині зареєстровано понад 88 тисяч офіційно підтверджених випадів інфікування коронавірусом.

Також додамо, що в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському запрацювали центри з вакцинації від Covid-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую