ye-logo.v1.2

Центр вакцинації у Хмельницькому зробив понад 800 щеплень за перший день роботи

Здоров'я 1232
Загалом в області впродовж 12 червня вакцинували понад півтори тисячі людей
Загалом в області впродовж 12 червня вакцинували понад півтори тисячі людей. Фото: з архіву редакції

Щеплення міг отримати кожен охочий в порядку живої черги.

Вчора, 12 червня, у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському запрацювали перші в області центри вакцинації. Обидва працюють у вихідні. Проте їх особливістю стало те, що у них кожен охочий може зробити щеплення від коронавірусу. Як наслідок, у цих центрах впродовж суботи понад тисяча людей отримали вакцини. Таку інформацію виданню «Суспільне.Поділля» повідомив начальник департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Олександр Завроцький.

За інформацією «Суспільне.Поділля» з посиланням на слова Олександра Завроцького, з 9-ї до 16-ї години в обох центрах вакцинували від COVID-19 1 тисячу 47 людей. Зокрема, 850 у Хмельницькому та 197 у Кам’янці-Подільському. Вони отримували дозу препарату китайського виробництва CoronaVac. Жодних побічних реакцій у щеплених людей не було зафіксовано.

«У нас вистачає вакцини, щоб щепити людей 13 червня. Надалі ми очікуємо ще партію вакцини CoronaVac. Якщо з постачанням не виникне проблем, то будемо вакцинувати й у наступні вихідні», — зазначив Олександр Завроцький.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, а загалом на Хмельниччині щеплення від коронавірусу отримали 1 тисяча 510 людей (не лише у нових центрах — авт.). Від початку загально національної кампанії в області вже проведено 54 тисячі 576 вакцинацій. З-поміж них: 46 тисяч 239 людей отримали одну дозу, а 8 тисяч 337 — дві.

Нагадаємо, у Хмельницькому центр вакцинації працює у приміщенні місцевої філії «Суспільного телебачення» на вулиці Володимирській, 92. Туди 12 червня завітали кореспонденти сайту «Є». Там утворилися досить велика черга, адже охочих вакцинуватися виявилося більше, ніж очікувалося. 

До теми: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 13 червня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую