ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вакцинація від COVID-19, коронавірус і «колективний імунітет»: яка ситуація на Хмельниччині

Здоров'я 1908
У червні захворюваність на коронавірусну інфекцію в області була нижчою, ніж у травні майже уп
У червні захворюваність на коронавірусну інфекцію в області була нижчою, ніж у травні майже уп'ятеро. Фото: з архіву

У червні захворюваність на коронавірусну інфекцію в області продовжила знижуватися.

На Хмельниччині триває вакцинація проти COVID-19. Як повідомляють в «Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України», наразі вже понад 84 тисячі мешканців щеплені проти коронавірусної інфекції. За словами лікаря-епідеміолога Лариси Калінер, це 8,2 відсотка від дорослого населення області.

«Якщо до них додати ще 7 відсотків від загальної кількості населення тих, хто одужав перехворів на COVID-19 та вже одужав, то імунний прошарок в області складає 15,2 відсотка», - зазначає вона.

Разом з тим, повідомляють епідеміологи, у червні захворюваність на коронавірусну інфекцію в області продовжила знижуватися: за місяць зареєстрували 901 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Це у 4,6 разів нижче, ніж у травні. У середньому за добу фіксували 30 випадків коронавірусної інфекції. Всього по області за період пандемії захворіло понад 88 тисяч осіб.

Нагадаємо, у вихідні в Хмельницькому кілька тижнів поспіль працює центр вакцинації. Вакцинуватися від COVID-19 у центрі можуть усі охочі віком від 18 років та за відсутності протипоказів. Зазвичай, приймає центр з 9:00 до 16:00 на другому поверсі приміщення Хмельницької філії «Суспільного» («Поділля-Центр»), що на Володимирській, 92.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу: як та чим щеплюють у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую