ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Центр вакцинації від Covid-19 у Хмельницькому: як працюватиме на вихідні

Здоров'я 1727
Четвертий тиждень поспіль у Хмельницькому у вихідні дні щеплюють від коронавірусу усіх охочих
Четвертий тиждень поспіль у Хмельницькому у вихідні дні щеплюють від коронавірусу усіх охочих. Фото: з архіву

Вакцинуватися від COVID-19 у центрі можуть усі охочі віком від 18 років та за відсутності протипоказів.

Четвертий тиждень поспіль у Хмельницькому у вихідні дні щеплюють від коронавірусу усіх охочих, які приходять до центру вакцинації. Не стануть виключеннями і прийдешні субота та неділя. Щеплюватимуть людей 3-4 липня з 9:00 до 16:00 на другому поверсі приміщення Хмельницької філії «Суспільного» («Поділля-Центр»), що на Володимирській, 92. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Вакцинуватися від COVID-19 у центрі можуть усі охочі віком від 18 років та за відсутності протипоказів. Щеплення роблять препаратом китайського виробництва CoronaVac.

Для осіб, що не мають підписаної декларації з сімейним лікарем, потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Тим, хто має підписану декларацію - лише паспорт.

Додамо, що в обласному центрі першою дозою наразі вакциновано близько 17 тисяч хмельничан. Повний курс вакцинації пройшли майже 5200 містян. Якщо порівняти ці цифри із загальною кількістю населення, то вакциновано близько 6% хмельничан. Про це вчора, 1 липня, повідомив заступник міського голови Роман Примуш.

Читайте також: Як у Хмельницькому готуються до можливої нової хвилі Covid-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую