ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Черга «швидких» під міською лікарнею: головний медик Хмельницького прокоментував ситуацію

Здоров'я 3122
Фото з приймального відділення пацієнтів з коронавірусом Хмельницької міської лікарні, опубліковане ввечері 18 жовтня Борисом Ткачем
Фото з приймального відділення пацієнтів з коронавірусом Хмельницької міської лікарні, опубліковане ввечері 18 жовтня Борисом Ткачем. Фото: з фейсбуку

Про завантаженість лікарень «ковідними» пацієнтами, забезпечення медичних киснем і стан хворих.

Кількість інфікованих коронавірусом в Хмельницькому продовжує зростати, а число хворих, які потребують стаціонарного лікування постійно збільшуватися. Наразі хмельничан з COVID-19 приймають три медзаклади. В інфекційній лікарні для пацієнтів відкрито двісті ліжок, в міській лікарні – 300, ще 40 ліжок виділено у перинатальному центрі.

Як розповів сайту «Є» начальник міського управління охорони здоров’я Борис Ткач, тих ліжок, які зараз розгорнуті в місті під COVID-19, поки достатньо. Однак інфекційна лікарня вчора була повністю заповнена, тому пацієнтів перенаправляли на госпіталізацію в міську.

«Учора склалася така ситуація, що інфекційна лікарня, яка мала приймати цілий день, дуже швидко заповнилася. Станом на вчорашній вечір вона була завантажена практично на сто відсотків. На двісті ліжок – 199 пацієнтів. Тому швидкі перенаправили в міську лікарню. Опубліковане фото зробив і переслав мені лікар, який працює в ковідному відділенні. Міська лікарня вчора страхувала інфекційну і сьогодні теж приймає хворих. Станом на сьогоднішній ранок в міській лікарні було 208 хворих», - розповідає Борис Васильович.

За словами головного медика Хмельницького, у лікарні надходять пацієнти з важким перебігом хвороби. Практично всі вони потребують кисню. Реанімації повністю заповнені.

«Основне – це дихальна підтримка. Зараз кисню в лікарнях достатньо. Вмикаємо кисневі концентратори і є централізована подача кисню. Можливо, якась частина хворих в інший період були б госпіталізовані в реанімацію, а зараз вони просто в палатах, але забезпечені кисневою підтримкою, - говорить Борис Ткач. - Періоди між хвилями ми використали, щоб зробити розведення кисню та придбати кисневі концентратори. В міську лікарню поставили новий кріоциліндр на 9 тонн. Він періодично заповнюється. Наразі перебоїв з киснем немає. Як буде далі – побачимо».

Додамо, також хворих із коронавірусом приймають в Хмельницькій районній лікарні. Там лікують мешканців колишніх Хмельницького і Деражнянського районів. Крім того, міський перинатальний центр приймає вагітних із коронавірусом не лише з міста Хмельницький, але й з колишнього Хмельницького району.

Нагадаємо, з 21 жовтня 2021 року в Україні набувають чинності нові правила пасажирських перевезень. Згідно із нововведеннями, перед посадкою в автобуси та потяги міжобласного сполучення у пасажирів вимагатимуть документи, які підтверджують їх COVID-безпечність.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую