ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як триває реконструкція відділення екстреної допомоги у міській дитячій лікарні (ФОТО)

Здоров'я 1426
Оновлене відділення має запрацювати у травні-червні 2022 року
Оновлене відділення має запрацювати у травні-червні 2022 року. Фото: автора

Замість звичного травмпункту буде цілодобовий травматологічний центр з реанімацією, де медики надаватимуть маленьким пацієнтам будь-яку необхідну невідкладну допомогу.

У Хмельницькому екстрену медичну допомогу дітям надаватимуть в оновленому приміщенні. Наразі триває реконструкція відділення невідкладної допомоги та реанімації в міській дитячій лікарні. Розпочали ремонтні роботи в серпні цього року.

Оновлене відділення буде розташоване на першому поверсі в лівому крилі медзакладу. Там капітально ремонтують наявне приміщення і добудовують нове. Загалом площа майбутнього відділення складатиме майже 1500 квадратних метрів.

За словами директорки дитячої лікарні Наталії Зимак-Закутньої, у новому відділенні надаватимуть необхідну допомогу для дітей з будь-якими травмами. Тут об’єднають відділення невідкладної допомоги з реанімаційною залою, цілодобовим травматологічним центром, приймальним відділенням.

Паралельно з ремонтом необхідно оновити медичне обладнання.

«Щодня в травматологічний центр до нас звертається від 20 до 50 дітей. Ми плануємо, що тут надаватиметься вся комплексна допомога при будь-якій травмі. Не буде більше зайвого транспортування по лікарні, як це відбувалося раніше. Лабораторне обстеження, рентген, хірургічне втручання можна буде забезпечити тут», - говорить Наталія Зимак-Закутня.

Вартість об’єкту, згідно з підписаним договором, складає 18 мільйонів гривень. Крім реконструкції і добудови, передбачається благоустрій території та закупівля частини обладнання, пов’язаного з кисневим забезпеченням, вентиляцією, пожежною сигналізацію. Як розповів міський голова Олександр Симчишин, наразі використано близько трьох мільйонів гривень. До кінця року планують додати таку ж суму, решту мають закласти в базовий бюджет 2022 року.

Нове відділення матиме окремий вхід.

«У наступному році в першому півріччі плануємо повністю завершити реконструкцію. Буде ще потреба в придбанні додаткового медичного обладнання. Попередньо, на це необхідно близько 18 мільйонів гривень, - каже міський голова. - Наразі тут використовуються кошти міського бюджету. Ми зробимо заявку на співфінансування з обласного бюджету 2022, розраховуємо на кілька мільйонів гривень».

Завершити всі роботи планують у травні-червні наступного року.

Нагадаємо, Хмельницька обласна дитяча поліклініка переїхала в нове приміщення.

Як триває реконструкція відділення невідкладної допомоги, дивіться на фото:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую