ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронавірус на Хмельниччині йде на спад, а кількість смертей зростає – епідеміологи

Здоров'я 1630
Летальність від коронавірусу залишається високою
Летальність від коронавірусу залишається високою. Фото: ілюстративне pixabay.com

Як зазначають епідеміологи, в листопаді померли на понад дві сотні більше людей, ніж в жовтні. Хоча кількість нових підтверджених випадків за обидва місяці майже однакова.

Хмельницька область минула пік захворюваності на COVID-19. Такі висновки роблять лікарі-епідеміологи Державної установи «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України», проаналізувавши статистику поширення хвороби за останні три місяці.

«У листопаді зареєстровано 21 тисячу 425 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, що практично знаходиться на жовтневому рівні (20 тисяч 649 випадків). Проте, аналізуючи стан захворюваності протягом місяця, бачимо поступове зниження, а саме: у першій декаді листопада захворюваність сягала 9 тисяч 341 випадку, у другій – 7 тисяч 372 випадки, третій декаді – 4 тисячі 712 випадків».

Разом з тим, на фоні загального зниження захворюваності значно зросла кількість летальних випадків від COVID-19. Як зазначають епідеміологи, у вересні померло 87 осіб, у жовтні – 362, в листопаді – 596 людей.

Разом з тим в Хмельницькій облдержадміністрації зазначають, що серед померлих вакцинованих осіб немає. Також не зареєстровано летальних випадків серед дітей. Поряд з цим, за весь період пандемії померло 39 медичних працівників.

Найбільших відсоток тих, хто помирає від ускладнень, спричинених вірусом, у віці 60-69 років – 28,7 відсотків, 70 і старші – 53,6 відсотків від усіх померлих. Додамо, що загалом за час поширення пандемії в області зафіксували 3034 летальних випадки внаслідок ускладнень від COVID-19.

Читайте також: На Хмельниччині до кінця року шість лікарень мають забезпечити кисневими станціями

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую