ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В облдержадміністрації розповіли, скільки вакцинованих подолян захворіли на Covid-19

Здоров'я 2252
За тиждень, що минув, в області на Covid-19 захворіли майже 10 тисяч мешканців
За тиждень, що минув, в області на Covid-19 захворіли майже 10 тисяч мешканців. Фото: з архіву

За тиждень, що минув, в області рівень захворюваності на коронавірус зріс в вдвічі.

У Хмельницькій облдержадміністрації озвучили цифри щодо поширення коронавірусної інфекції в області. Учора, 31 січня, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зазначили, що Хмельницька область наразі перебуває у помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки, проте динаміка захворюваності жителів області значно зросла.

Як зазначають в облдержадміністрації наразі перевищено 4 із 6 індикативних показників, що наближає Хмельниччину до червоної зони: рівень захворюваності складає 1334 випадки на 100 тисяч населення, тоді коли базовий рівень 75. Також перевищені коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень госпіталізації та динаміка росту захворюваності.

«За тиждень, що минув, в області рівень захворюваності зріс в 2 рази: на Covid-19 захворіло 9 тисяч 911 жителів, - зазначили на комісії з ТЕБ та НС. - Захворюваність дітей складає 17 відсотків від загальної кількості захворілих за тиждень, що є найвищим показником за весь час епідемії і в 2,5 рази більше, ніж за попередній період. Найбільша завантаженість за весь час пандемії і в обласній лабораторії (ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»), де за добу досліджують понад 4 тисячі зразків. Майже 60 відсотків з них позитивні на Covid-19.

Щодо статистики захворюваності на Covid-19 серед вакцинованих, то, як зазначили на комісії, статистичні дослідження доводять ефективність щеплень, адже серед 899,9 тисяч вакцинованих подолян на сьогодні ковідом перехворіли 17 відсотків, і лише 0,1 відсотка з них потребували госпіталізації.

Під час засідання ТЕБ та НС також рекомендували керівникм підприємств, установ та організацій області перевести на дистанційну роботу максимальну кількість працівників. Також рекомендовано усім жителям Хмельниччини обмежити спілкування, обов’язково дотримуватись правил епідемічної безпеки, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати скупчень людей.

Читайте також: Епідеміологи про рекорд хворих на Covid-19 на Хмельниччині: «Такого стрімкого поширення ми ще не бачили»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую