ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Терміни самоізоляції для пацієнтів з Covid-19 скоротили вдвічі

Здоров'я 3181
Раніше обов
Раніше обов'язкова самоізоляція для пацієнтів з Covid-19 тривала не менше 10 днів. Фото: з архіву

Основна умова припинення самоізоляції - відсутність симптомів хвороби.

В Міністерстві охорони здоров’я повідомили про скорочення термінів самоізоляції для пацієнтів з Covid-19. Відповідні змін МОЗ внесло до наказу про «Організацію надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)». Про це повідомляють у пресслужбі відомства.

Як зазначають в Міністерстві, відтепер самоізоляцію можна завершувати через 5 днів з дати появи симптомів або отримання позитивного тесту на Covid-19. Основна умова припинення самоізоляції - відсутність симптомів хвороби.

Додають, що в такому випадку робити ПЛР-тест для завершення самоізоляції не обов’язково.

«Водночас, якщо минуло менше 5 днів, а ви отримали негативний результат ПЛР-тестування, то це також є підставою для завершення самоізоляції», - уточнюють у відомстві.

У МОЗ додають, що раніше обов’язкова самоізоляція для пацієнтів з Covid-19 тривала 10 днів. Тобто, пацієнт мав перебувати на лікуванні 10 днів від дати появи симптомів або ж від дати взяття матеріалу на тестування. Повторне тестування на COVID-19 могло проводитись не раніше ніж через 10 днів з часу появи симптомів чи першого позитивного тесту.

Читайте також: «Омікрон» на Хмельниччині: про «плюси» дистанційки та дітей у лікарнях з ковідом

Коментарі:

Иван 15.02.2022 18:37

Прикольно, а что теперь коронавирус не такой опасный стал? Я когда болел в конце 2021 года, 2 недели был на самоизоляции. Лечащий доктор мне объяснил, что ковид может поражать разные органы и в том числе мозг, рассказал какие симптомы проявляются при таком поражении. Вроде бы у себя таких не заметил, но все равно записался на МРТ в Голосеевском районе, специально нашел клинику, чтобы поближе к дому https://vartaclinic.com.ua/ru/magnitno-rezonansnaya-tomografiya-mrt-kiev/ Ткани мозга не повреждены, что не может не радовать, но всё равно как-то стремно, наверное, через полгода на всякий случай еще раз проверюсь)))

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую