ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Від COVID-19 померла вагітна хмельничанка: матір загиблої звинувачує закарпатських лікарів

Здоров'я 5622
Марія в цьому році мала закінчити магістратуру і мріяла стати правознавцем
Марія в цьому році мала закінчити магістратуру і мріяла стати правознавцем. Фото: з фейсбука Нелі Стасишеної

Жінка вважає, що якби її доньці надали кваліфіковану медичну допомогу, вона б була жива.

У Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Новака 10 лютого померла 23-річна Марія, яка була на четвертому місяці вагітності. Як розповіла для ТСН.ua мати покійної Неля Стасишена, у дівчини діагностували 90% ураження легень.

Дівчина родом з Хмельницького, закінчувала магістратуру в Хмельницькому університеті управлінні та права імені Леоніда Юзькова. Як йдеться на сторінці навчального закладу, у суботу, 12 лютого, Марію поховали в рідному місті.

За словами мами покійної, її донька ніколи не хворіла, а вагітність минала спокійно. Всі аналізи були в нормі, дівчина була двічі вакцинованою, проте орієнтовно два тижні тому в неї діагностували COVID-19.

«Спочатку доньку поклали в Ужгородський міський пологовий будинок в гінекологічне відділення, оскільки наближались вихідні дні і ми хотіли перестрахувалися. На п’ятий день у лікарні о 19:00 вона мені зателефонувала та плакала. Дочка говорила, що їй тяжко дихати, болить спина і не може рухатись. Черговий лікар оглянув приписав масаж. На наступний день невропатолог поставив діагноз «ковідна» неврологія. Лише на 8 день, коли сатурація впала до 75 і вона почала задихатись, зробили КТ, яке показало 90% ураження легень. Вона у тій лікарні вісім днів лежала, а медики нічого не зробили, щоб допомогти», - сказала у коментарі ТСН Неля Стасишена.

Мати покійної додала, що після цього її доньку спочатку перевели до реанімації пологового будинку, а потім – до обласної лікарні, але було вже пізно.

Неля Стасишена у соцмережах благала про допомогу. Напередодні трагедії вона у фейсбуці зверталась до міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка з проханням відправити фахівців до Закарпатської обласної лікарні. Проте вже через кілька годин її 23-річна вагітна донька померла.

«Померла моя донечка, моє миле котеня, яка забрала з собою і ненародженого хлопчика. Вона так хотіла жити, бути мамою. Не судилось. Спочивай з Богом, моє дитя. Ти пішла у вічність не сама, ти там будеш зі своєю дитинкою. А я тут одна. Прости, моя дитино, що не врятувала тебе від злої смерті», - написала в соцмережах жінка.

Жінка вважає, що її донька померла через халатність та байдужість лікарів.

«У мене була одна єдина донька, яка в цьому році мала закінчити магістратуру, - розповіла мати покійної. - Я вважаю, якщо б вона вчасно отримала відповідне лікування, то трагедії б не було. А мене вже ніколи не назвуть мамусею та бабусею».

У Закарпатській обласній клінічній лікарні у коментарі ТСН.ua повідомили, що 23-річна жінка була госпіталізована до них у тяжкому стані, згодом вона померла. У медзакладі очікують результати експертиз, до тих пір жодних коментарів не готові надавати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую