ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Лікарі зі столичних медзакладів знайшли роботу на Хмельниччині

Здоров'я 4719
На Хмельниччині роботу знайшли 32 медиків-переселенців
На Хмельниччині роботу знайшли 32 медиків-переселенців. Фото: ілюстративне pixabay.com

Серед них — фахівці з інституту імені Шалімова та університету імені Богомольця.

На Хмельниччині вже працевлаштувалися понад три десятки медиків, які стали вимушеними переселенцями. Зокрема, йдеться про лікарів з відомих столичних закладів охорони здоров’я. Про це сьогодні, 13 квітня, розповів начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, у нашій області продовжують працевлаштовуватися вимушені переселенці. Вже роботу знайшли 32 медики. Серед них — фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова та Національного медичного університету імені Богомольця. Вони мають підсилити команду лікарів-хірургів Хмельниччини.

«Також ми продовжуємо працювати над покращенням матеріального оснащення наших лікарень. Невдовзі привеземо ще одну кисневу станцію. Вона вже прямує у Хмельницьку область», — додав Сергій Гамалій.

Нагадаємо, минулого тижня начальник військової адміністрації розповідав, що до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулися 567 вимушених переселенців. Переважна більшість — жителі Києва та Київської, Харківської, Донецької і Луганської областей. З них станом на 6 квітня працевлаштували 26 людей, а 196 — отримали статус безробітних.

Читайте також: Безкоштовно опанувати нову професію – як діятиме освітній хаб на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую