ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Захворюваність на коронавірус на Хмельниччині продовжує знижуватися

Здоров'я 900
Зниження рівня захворюваності на коронавірус фіксують декілька тижнів поспіль
Зниження рівня захворюваності на коронавірус фіксують декілька тижнів поспіль. Фото: з архіву

За тиждень захворюваність на Covid-19 зменшилась на понад чверть.

На Хмельниччині продовжує знижуватися рівень захворюваності на коронавірус. Як повідомляють в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України, за тиждень захворюваність на Covid-19 зменшилась на понад чверть.

«За період з 11 до 17 листопада у Хмельницькій області зафіксовано 279 випадків Covid-19 (захворіли на 100 осіб менше, ніж тижнем раніше). До закладів охорони здоров`я госпіталізували 93 людини (на 16 осіб менше). Внаслідок ускладнень, спричинених Covid-19, померли четверо людей. Одужали 504 особи», - зазначають епідеміологи.

Також додають, що у зв’язку з погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, аварійними відключеннями енергопостачання, і, відтак, відсутністю теплопостачання та можливі переохолодження, зростає ризик захворіти на гострі респіраторні вірусні інфекції, грип та ковід.

Тож, радять епідеміологи, аби уникнути розповсюдження респіраторних хвороб, варто дотримуватися простих рекомендацій: мити руки, використовувати дезінфекційні засоби та засоби індивідуального захисту – маски. А тим, хто ще не зробив щеплення від Covid-19, радять вакцинуватися.

Читайте також: Вакцину від грипу отримали заклади охорони здоров’я Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую