ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: захворюваність продовжує знижуватися

Здоров'я 2235
Протягом минулого тижня медики зафіксували 128 нових випадків COVID-19
Протягом минулого тижня медики зафіксували 128 нових випадків COVID-19. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Інфікованих виявили вдвічі менше, ніж попереднього тижня.

У Хмельницькій області надалі знижується рівень захворюваності на коронавірус. Так, минулого тижня медики підтвердили лише 128 нових випадків інфікування. Відповідно — знижується й рівень госпіталізації. Попри це досі стаються летальні випадки, пов’язані з ускладненням COVID-19. Про це повідомили у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Впродовж 16-22 грудня на Хмельниччині зареєстрували 128 нових випадків COVID-19. Це вдвічі менше, ніж тижнем раніше. Також на 19 менше хворих на коронавірус госпіталізували до медзакладів — 118 пацієнтів.

На жаль, минулого тижня зафіксували два летальні випадки, пов’язані з ускладненнями коронавірусу. Натомість хворобу подолали ще 299 жителів області, що 31 більше, ніж попереднього тижня.

«Нагадуємо про необхідність дотримання протиепідемічних заходів. А у разі появи симптомів хвороби — невідкладно звертайтеся за консультацією до сімейного лікаря або найближчої амбулаторії», — наголосили працівники обласного центру контролю та профілактики хвороб.

А загалом від початку світової пандемії на Хмельниччині лабораторно підтвердили 232 тисячі 593 випадків інфікування коронавірусом. Більшість жителів області одужали. Однак ускладнення хвороби забрали 3 тисячі 948 життів.

Читайте також: Гайморит: що його викликає та як правильно лікувати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую