ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: за тиждень зафіксовано понад пів тисячі нових випадків

Здоров'я 2710
За тиждень зросла і кількість госпіталізованих
За тиждень зросла і кількість госпіталізованих. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Лікарі застерігають, що зимове потепління може призвести до підвищення рівня захворюваності на сезонні недуги та Covid-19.

Протягом 10-16 лютого у Хмельницькій області лабораторно підтвердили 578 нових випадків інфікування коронавірусом. Для порівняння, це на 147 хворих більше, ніж попереднього тижня. Про це повідомили в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

За їх інформацією, також за тиждень зросла кількість госпіталізованих. До закладів охорони здоров`я шпиталізували 98 людей (на 15 більше, нід попереднього тижня). Одужали 336 осіб (на 225 більше). Через ускладнення, спричинені Covid-19,померли 2 людини.

Разом з тим лікарі застерігають, що зимове потепління може призвести до підвищення рівня захворюваності на сезонні недуги та Covid-19. Тому, нагадують, не варто забувати про профілактику й дотримання протиепідемічних заходів: одягайте маски у людних місцях та громадському транспорті, зберігайте соціальну дистанцію, регулярно мийте й обробляйте антисептиком руки. Якщо відчуваєте симптоми хвороби - не займайтеся самолікуванням, а одразу звертайтеся до лікаря.

Читайте також: Осколок прилягав до сонної артерії: як хмельницькі нейрохірурги врятували захисника України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую