ye-logo.v1.2

Пільгове протезування зубів у Хмельницькому: як зареєструватися

Здоров'я 3994
 Зареєструватися в черзі на пільгове зубопротезування тепер можна онлайн
Зареєструватися в черзі на пільгове зубопротезування тепер можна онлайн. Фото: міської ради

Відтепер заяву можна подати в онлайн форматі.

У Хмельницкому створили сайт реєстру на зубопротезування пільгових категорій мешканців міста і змінили алгоритм роботи з ними. Як повідомляють у пресслужбі міської ради, тепер пацієнти можуть самостійно реєструвати свою заяву на пільгове зубопротезування та перевіряти інформацію за своєю заявою за посиланням.

Якщо пацієнту потрібна допомога в реєстрації, то варто звернутися до поліклініки №6 (Прибузька, 18) міського лікувально-діагностичного центру. З собою потрібно мати паспорт та пільгове посвідчення. Реєстратор в присутності пацієнта створить особистий кабінет, введе усі необхідні дані та зареєструє заяву.

Скористатися пільговим зубопротезування можуть: особи з інвалідністю внаслідок війни та прирівняні до них особи, учасники бойових дій та особи, прирівняні до них, члени сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників і захисниць України, пенсіонери за віком, ветерани праці, особи з інвалідністю загального захворювання.

Також до роботи з питань пільгового зубопротезування підключено контакт-центр. Пацієнт може зателефонувати на «Єдиний медичний номер» (0 800 202 103), уточнити усю необхідну інформацію з реєстру і підготовки документів щодо своєї заяви.

«В контакт-центр передано паперові журнали реєстрації заяв на пільгове зубопротезування, починаючи з 2005 року. Усі заяви без підтвердження надання послуги перенесено в електронний реєстр (загалом 3350 заяв). Усім заявникам працівники контакт-центру зателефонували та запросили на прийом до лікаря, - йдеться у повідомленні. - З моменту створення електронного реєстру зареєстровано 201 заяву, 177 заявників вже запросили на прийом до лікаря».

Зміни потребують певного часу на адаптацію як пацієнтів, так і працівників поліклініки. Проте, як зазначають у пресслужбі, введення електронного реєстру дадуть змогу зменшити черги, поліпшити якість надання цієї послуги.

Читайте також: Переохолодження, стрес, нерегулярний секс і навіть смажена їжа: що сприяє розвитку простатиту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую