ye-logo.v1.2

Серцево-судинний центр у Хмельницькому придбає систему штучного кровообігу за 20 мільйонів

Здоров'я 1259
Новий комплекс має з
Новий комплекс має з'явитися у серцево-судинному центрі протягом року. Фото: ілюстративне фото vin.gov.ua

Така система необхідна під час проведення операцій.

Комунальне некомерційне підприємство "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" оголосило торги на придбання системи штучного кровообігу очікуваною вартістю 20 мільйонів гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Така система під час операції тимчасово перебирає на себе функцію серця і легень, підтримуючи адекватну циркуляцію крові та належний вміст кисню в організмі.

Комплект повинен мати вбудований резервний акумулятор для автономної роботи не менше 90 хвилин. Насоси, які мають бути в комплекті, повинні мати пульт управління, який інтегрований з сенсорним LCD дисплеєм.

Також у комплекті мають бути модулі вимірювання температури, інвазивного артеріального тиску, кардіоплегії, контролю параметрів венозної та артеріальної крові під час штучного кровообігу, детектор повітряних бульбашок з датчиком тощо.  

Обладнання має бути новим, таким, що не був у використанні, виготовлене не раніше 2020 року. Гарантійний термін обслуговування має становити не менше 12 місяців з дня підписання акту введення в експлуатацію.

Початок аукціону запланований на 26 червня.

Раніше сайт “Є” писав, що майже 380 мільйонів гривень планується витратити на покращення закладів охорони здоров’я Хмельницької області у 2023 році. Зокрема, 41 мільйон гривень планують витратити на придбання медичного обладнання для КНП “Хмельницький обласний серцево-судинний центр”. Мова йде не лише про апарат штучного кровообігу, а й про апарат ультразвукової діагностики, операційні столи, операційні лампи, монітори пацієнта та інше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую