ye-logo.v1.2

На Хмельниччині стартувала кампанія з вакцинації від кору дітей, які не отримали планового щеплення

Здоров'я 1052
Щоб зробити безкоштовне щеплення проти кору, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря
Щоб зробити безкоштовне щеплення проти кору, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Фото: ілюстративне з архіву

Також вакцина захищає від епідемічного паротиту та краснухи.

Наразі на Хмельниччині, відповідно до національного календаря профілактичних щеплень, вакцинації проти кору, паротиту та краснухи підлягають понад 11 тисяч дітей. Ці діти не були щеплені вчасно - в 1 і 6 років, або мали тимчасові протипоказання.

Як повідомляють у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб, нещодавно в область надійшло 16 тисяч доз трикомпонентної вакцини проти вказаних інфекцій. Виробник препарату – Нідерланди. Цієї вакцини достатньо, щоб охопити зазначені категорії невакцинованих.

За словами регіональної координаторки проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору Олени Козар, протягом цього року на Хмельниччині зареєстровано шість випадків кору.

«Як відомо, це захворювання є надзвичайно заразним і з 10 невакцинованих, які проконтактували з хворим, 9 захворіють. – йдеться у повідомленні установи. - Головним завданням кампанії є «до вакцинувати» проти кору всіх нещеплених дітей, які з різних причин пропустили щеплення КПК, та забезпечити, щоб усі діти вчасно отримували щеплення КПК. Такі заходи необхідно максимально ефективно провести до початку навчального року, щоб убезпечити інших учасників навчального процесу та дошкільнят».

Щоб зробити безкоштовне щеплення проти кору, паротиту і краснухи необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, педіатра або найближчої амбулаторії.

Читайте також: Як допомогти собі влітку не тільки збадьоритися, але й зміцнити імунітет

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую