ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Про розвиток кардіохірургії на Хмельниччині

Здоров'я 3906

У Хмельницькому побував з офіційним візитом республіканський кардіохірург, головний позаштатний фахівець МОЗ України за фахом «Кардіохірургія» Борис Тодоров.

Мета приїзду відомого вітчизняного кардіохірурга – огляд та ознайомлення із кардіологічною та кардіохірургічною службами Хмельницької області та наданням фахівцями необхідної медичної допомоги. Борис Михайлович ознайомився з роботою обласного кардіодиспансеру, кардіологічного відділення обласної дитячої лікарні та кардіохірургії Хмельницької обласної лікарні.
Передусім, його цікавив рівень надання кардіохірургічної допомоги хмельничанам. У ході зустрічі із завідуючим відділенням кардіохірургії Хмельницької обласної лікарні, кандидатом медичних наук Андрієм Кланцою, представник МОЗу позитивно оцінив роботу хмельницьких кардіохірургів. Зокрема, він зазначив, що кардіохірургічне відділення обласної лікарні динамічно розвивається, виконує усі необхідні операції, пов'язані із порушенням серцевої діяльності. Разом із тим, республіканський кардіохірург висловив сподівання щодо збільшення кількості проведених операцій на серці безпосередньо у Хмельницькому. Наразі однією з об'єктивних причин є невчасне скерування пацієнтів для оперативних втручань як лікарями-кардіологами на місцях, так і з обласного кардіодиспансеру. Хмельничани повинні знати, що діяльність місцевих кардіохірургів належно оцінили столичні світила медицини. Нині у Хмельницькому є належна матеріально-технічна база, а професійність кардіохірургів обласної лікарні дозволяє успішно проводити складні операції на серці, повертати хворим радість життя.
Протягом дня Борис Тодоров активно знайомився з роботою колег, також він прочитав лекцію перед лікарями-кардіологами та знайшов час для консультування понад десятка хворих. Визнанням рівня майстерності відомого кардіохірурга сучасності, професора Б. М. Тодорова був і великий букет білих троянд, вручених йому одним із вдячних пацієнтів.

Н. Яніцька
Хмельницький обласний Центр здоров'я 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую