Футзал. Фоторепортаж. Івано-франківський «Ураган» у Хмельницькому не втримав перемогу над херсонським «Продексімом»

Спорт 2063
В першому матчі Кубка свободи, який стартував у Хмельницькому, івано-франківський Ураган розписав нічию 3:3 з херсонським Продексімом. Фото: автора

У першому матчі «Кубка свободи-2015» жодна з команд не змогла здобути перемогу

Сьогодні в Хмельницькому розпочався традиційний турнір із футзалу, в якому беруть участь чотири клуби «Екстра-ліги». У першому матчі зустрілися івано-франківський «Ураган» та херсонський «Продексім». Першими рахунок у грі відкрили гравці з Херсону, коли на 6 хвилині матчу відзначився Михайло Волянюк. Але івано-франківці, завдяки голу Михайла Зварича, відновили статус-кво через 12 хвилин. А згодом і вийшли вперед, коли відзначився Роман Кіндратів.

Вже у другому таймі «Продексім» відгрався – забив Віктор Бакум. Та «ураганівці» змогли вразити ворота суперника втретє, коли на 41 хвилині Орест Боргун реалізував дабл-пенальті. Утім, втримати перевагу підопічним Івана Скіцка не вдалося. Вже за хвилину Михайло Волянюк оформив дубль у матчі та приніс бойову нічию своїй команді.

Другий матч першого ігрового дня розпочнеться о 15.15. За його подіями ви зможете стежити в режимі онлайн трансляції на сайті газети «Є».

Івано-франківці (у білій формі) часто загрожували воротам "Продексіма".

Гравці херсонського клубу також мали чимало моментів біля воріт "Урагана".

На допомогу воротарю "Продексіма" Віталію Дєнюжкіну приходили польові гравці команди.

На паркеті в Хмельницькому можна було побачити невластиві для футзала підкати гравців.

Гравці херсонського "Продексіму" часто застосовували колективний відбір м'яча.

Як "Ураган", так і "Продексім" до останньої секунди намагалися вирвати перемогу в матчі.

Андрій Чуднов (№26), який минулого сезону грав за хмельницький "Спортлідер+", вже виступає за "Продексім".

Михайло Волянюк (із м'ячем) - автор першого дублю на турнірі в Хмельницькому.