ye-logo.v1.2

Додому «на щиті» повернулися четверо воїнів з Хмельниччини

Суспільство 28918
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: Дунаєвецької міської ради

В останню земну дорогу провели захисників на Деражнянщині, Дунаєвеччині, Віньковеччині та в Крупецькій громаді на Шепетівщині.

На Хмельниччині у кількох громадах – скорботні дні: мешканці прощалися з Героями, життя яких обірвалося на російсько-українській війні. В останню земну дорогу провели воїнів на Деражнянщині, Дунаєвеччині, Віньковеччині та в Крупецькій громаді на Шепетівщині.

Учора, 24 червня, Деражнянська громада провела у останній земний шлях свого Героя, захисника України Олександра Олександровича Таруту.

Як повідомляють в Деражнянській міській раді, життя солдата обірвалося 16 червня на Донецькому напрямку.

«Олександр повернувся на щиті… Військове поховання українського воїна відбулося у Божиківцях. До його сільського будинку прийшли родичі, сусіди, односельці…», - розповідають в міській раді.

Поховали Олександра Таруту на сільському кладовищі.

Деражнянська громада провела у останній земний шлях свого Героя, захисника України Олександра Таруту. Фото: Деражнянської міської ради

«Живий коридор» на узбіччях вулиць, українські прапори, невимовний жаль – так Дунаєвецька громада зустрічала захисника України, земляка з села Рачинці старшого солдата-кулеметника Володимира Броніславовича Варфоломеєва.

«Молодий та досвідчений. Скромний та мрійливий. Син, чоловік, брат, друг, односельчанин… Своєю мужністю зупиняв лютого окупанта і захищав кожного з нас…», - кажуть про воїна у громаді.

Народився Володимир 7 листопада 1979 року в селі Рачинці Голозубинецького старостинського округу. Зростав у багатодітній сім'ї, де виховувалось троє дітей. Здобув професію слюсаря, був майстром своєї справи.

«Восени минулого року Володимир добровільно пішов до військкомату. Проходив навчання на Яворівському військовому полігоні, а вже у січні цього року його направили на Харківський напрямок, де точились важкі бої. Він постійно підтримував зв'язок з рідними.16 червня повідомив, що йде на позиції, а 18 червня 2024 року прийняв останній свій бій. Під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Стариця Харківської області Володимир загинув...» - розповідають про захисника в Дунаєвецькій міській раді.

Живим з фронту на свого Героя з нетерпінням чекали батьки, дружина з сином, два брати…

Поховали Володимира з усіма почестями у рідному селі Рачинці… Йому назавжди 44 роки…

Дунаєвецька громада проводжала захисника України, земляка з села Рачинці старшого солдата-кулеметника Володимира Варфоломеєва. Фото: Дунаєвецької міської ради

Учора, 24 червня, прощалася із загиблим захисником Віньковеччина.

Як повідомляють у Віньковецькій селищній раді, в останню земну дорогу проводжали майора Ігоря Івановича Бережанського, який народився 25 липня 1986 року в селі Пилипи Олександрівські, загинув 20 червня 2024 року на 37-му році життя...

Прощалися з Героєм у рідному селі, поховали в Хмельницькому на Алеї Слави…

В останню земну дорогу проводжали майора Ігоря Бережанського. Фото: скрін з відео

Скорботним днем стало 24 червня для Крупецької громади, що на Шепетівщині: «на щиті» до рідної домівки повернувся Герой Юрій Володимирович Шпак, 1984 року народження, житель села Комарівка…

Як розповідають в Крупецькій громаді, 31 січня 2024 року з воїном був втрачений зв'язок в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. І лише 17 червня 2024 року під час обміну тілами солдатів наш земляк, Шпак Юрій, був опізнаний дружиною.

«Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю Шпака Юрія та висловлюємо щирі співчуття мамі, дружині, діткам, друзям та всій родині…», - висловлюють співчуття у громаді.

Поховали Героя у рідній Комарівці…

Скорботним днем стало 24 червня для Крупецької громади, що на Шепетівщині: «на щиті» до рідної домівки повернувся Герой Юрій Шпак. Фото: зі сторінки Крупецької громади у фейсбуці

Вічна шана полеглим захисникам...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую