clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Легкоатлет з Ізяславщини здобув дві нагороди на міжнародних змаганнях

В Італії Олександру Матвійчуку довелося боротися за медалі з кенійцями

В Італії Олександру Матвійчуку довелося боротися за медалі з кенійцями. Фото: trentinoeventi.it

Олександр Матвійчук вдало виступив в Італії та Австрії.

Олександр Матвійчук з Білогородки Ізяславського району взяв участь у двох міжнародних стартах, в яких здобув срібну та бронзову нагороди.

Спочатку в італійському містечку Ріва-дель-Гарда він змагався у півмарафоні «Garda Trentino Half Marathon». Дистанцію в 21,097 кілометри Олександр Матвійчук подолав за 1 годину 5 хвилин та 23 секунди, посівши друге місце.

А згодом в Австрії Матвійчук взяв участь у турнірі «12th International Christmas Steyr road race», де долав дистанцію 5,2 кілометри. З результатом 15 хвилин 46 секунд він фінішував третім. Швидше пробігли лише два австрійці.