ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському відкриють туристичний сезон: що запланували

Туризм 4317
Цього річ місто відзначає важливу дату в своїй історії: 650 років тому Кам
Цього річ місто відзначає важливу дату в своїй історії: 650 років тому Кам'янцю було надано привілей на самоврядування за зразком Магдебурзького права. Фото: з архіву редакції

За концепцію відкриття турсезону-2024 було обрано «Кам'янець ремісничий: відродження епох».

Уже цими вихідними в Кам'янці-Подільському стартує туристичний сезон. Офіційне його відкриття - вже завтра, 26 квітня. Попри те, що масштабних дійств з приводу відкриття туристичного сезону не планується, у місті проведуть благодійний ярмарок, виставку давніх ремесел та історичні квести.

Як повідомляють в Кам'янець-Подільській міській раді, цього річ місто відзначає важливу дату в своїй історії: 650 років тому Кам'янцю було надано привілей на самоврядування за зразком Магдебурзького права. Саме тому за концепцію відкриття туристичного сезону-2024 було обрано «Кам'янець ремісничий: відродження епох».

Тож уже завтра, 26 квітня, з 10-ї години для представників туристичного бізнесу в місті діятиме форум-конференція на тему «Гастрономічний туризм: досвід України та ЄС» (локація – вул. Францисканська, 10). А в Гончарській башті відкриють виставку деревообробних ремесел Поділля ХІХ-ХХ століть.

У суботу, 27 квітня, у сквері на Європейській діятиме благодійний ярмарок виробів ручної роботи від громадської організації «4.5.0. Переяслав». А о 12.00 на площі Польський ринок презентуватимуть фестиваль гастрономії на тему традицій подільської кухні. Також тут діятиме крафтовий ярмарок локальних майстрів. О 16-й на цій же площі розпочнеться мистецька година вуличних музикантів.

У неділю, 28 квітня, о 14-й годині на площі Польський ринок біля Вірменської криниці запланували майстеркласи з відтворення традиційних ремесел.

Також в рамках відкриття туристичного сезону підпишуть меморандум про співпрацю з громадами в рамках проєкту Camino Podolico - культурно-пізнавального та паломницького маршруту, який пролягає з Вінниці до Кам'янця-Подільського. До слова, у суботу, 27 квітня, о 8-й ранку з площі Польський ринок стартуватимуть туристи у дводенну мандрівку до села Панівці Тернопільської області. Організована вона якраз в рамках проєкту Camino Podolico до єдиної на Поділлі діючої церкви святого Якова.

Читайте також: Батл борщів, піші походи, поні й не тільки: чим цьогоріч дивуватимуть туристів у Маліївцях

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую