Культура

21 Вересня 2011

Тетяна ЗАХАРЧУК Фото Сергія ГОЛОВА

2033

Володимир Зеленський і Михайло Галустян найчастіше сміються зі щирості, або – дурощів

Так запевняють хмельничани Сергій Голов і Олександр Вахідов, яким вдалося розсмішити коміків на відомому телепроекті

Кастинг на участь у зйомках гумористичного шоу «Розсміши коміка», на котрому сміялися всі, окрім самих коміків, у Хмельницькому проходив в середині літа. Розсмішити Сергія Гулейкова, Михайла Мартинюка і Олександра Іванова, котрі тоді приїхали замість Володимира Зеленського та Михайла Галустяна виявилося важче, ніж казкову царівну Несміяну. «Ми в армії служили, – розводив руками Сергій Гулейков, – нам не до сміху…». І хоча редактор шоу Михайло Мартинюк не поспішав називати імена веселих «джокерів» нашого міста: «Бували випадки, що люди на зйомцi губилися, в них нiчого не виходило i доводилось вирiзати їх з ефiру…». Але 26-річні Cергій Голов і Олександр Вахідов на початку вересня таки знайшли слівця із перцем як до цієї трійці, так і до тандему Зеленський-Галустян. У першому турі молоді хмельницькі коміки з легкістю розсмішили коміків «зі стажем», але не вдовольнившись виграшем, вирішили розважати «дідів» далі. Тим паче, 10 тисяч краще ділиться на два, ніж тисяча!

«Ми так і не встигли дограти мініатюру «Прикордонні собаки у різних країнах», – пригадує Сергій Голов, – закінчилася хвилина. І це було нашою помилкою. Краще узяли б, не один великий, а кілька менших жартів».

«Однокашники», «кавеенщики», з першого класу за однією партою, на футбол – разом, в ХУУП – теж. Саме тут новоспечені студенти створили власну команду КВН «Штрих-код». Вигадували жарти і розіграші, втілювали їх у публічні мініатюри, жартували і самі сміялися. Коли почав розвиватися «Камеді клаб» – займалися ним. Хоча роль автора здебільшого виконував і виконує Сергій, який, навіть, писав для «95 квартала», а роль головного актора – Олександр. Останній зараз є резидентом гумористичної програми «Ріал камеді». Натомість, Сергій – фінансовий консультант. І, як він сам каже, сам собі начальник. «Хочу відпускаю себе на проекти, – жартує, – хочу – ні».

«Я зовсім не смішна людина по природі, – розповідає пан Голов. – Просто вивчив структуру жартів і сам почав їх писати. З легкістю пишу 30 жартів за годину, хоча мій рекорд – 65. Найсмішніші жарти вигадуються з серйозним виразом обличчя. Моя дружина – мій головний редактор по жартах. Якщо вона сміється з вигаданого мною – беру жарт на виступ. Якщо – ні, беру нового редактора».

За словами Олександра Вахідова, найбільше жартівників на шоу «Розсміши коміка» було із Одеси, Запоріжжя і Дніпропетровська. Там сильні команди КВН. «Коли ми вийшли на знімальний майданчик, – згадує молодий чоловік, – Зеленський був у шоці… Ще б пак! Адже ми працювали у нього в «95 кварталі», а тут вийшли смішити його за гроші».

Як запевняють хмельницькі жартівники, сміх дуже допомагає не лише на розважальних телепроектах, але й – в буденному житті. В черзі до лікаря, аеропорті чи кафе. Мовляв, якщо людина засміялася – вона підкорена. Секретами посмішок зіркових коміків молоді люди діляться охоче.

«Як показує практика, Володимир Зеленський і Михайло Галустян найчастіше сміються зі щирості, або – дурощів, – каже Сергій Голов. – При них головне не розгубитися. Коміків, які наперед знають 70 відсотків ваших жартів підкорити можна лише так. Якщо вони знають, чим він закінчиться – не сміються. Але якщо їм дійсно смішно ¬– проявляють усі свої емоції. Одна бабуся розповідала анекдоти. Вони були посередніми, але бабуся після кожного з них заливалася таким дзвінким і заразливим сміхом, що сміялися і Галустян, і Зеленським. Бабуся забрала 10 тисяч гривень».

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До теми


X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»