Культура

26 Січня 2012

Ангеліна Мовчан Фото автора

1966

У Хмельницькому відкрився аристократичний клуб

Минулими вихідними до нашого міста завітав Його Величність Великий Князь суверенного рицарського ордену Христа Спасителя Архо Віталій Олександрович.

Подія, як виявилося, непересічна, адже завітав він на відкриття аристократичного клубу, який розпочав свою роботу на базі Руського центру. На честь відкриття клубу, організатору Аллі Собчук присвоєно звання «Її Достойність Кавалерствена Дама» і нове ім’я – Аллоізія. «Усі члени аристократичного клубу – це молоді, активні особи, які не лише відстоюють християнські цінності, але власним життям та вчинками показують гідний приклад іншим», – сказала Алла Павлівна. На першому святковому засіданні аристократичного клубу юних учасників та учасниць клубу возвели у фрейліни та пажі. А друзям та прихильникам роздали подяки і грамоти. «Носіть достойно це звання і пам’ятайте головне кредо життя рицаря, – зауважив Князь Віталій Олександрович. – Ходіть спокійно у вирі життєвого галасу, суєти та поспішності і пам’ятайте, який блаженний мир може бути в тиші». Серед інших заповідей, які поважна особа залишила тепер уже благородним хмельничанам зазначено також, що варто уникати галасливих і агресивних людей, не порівнювати себе з іншими, бути зацікавленим своєю роботою, якою скромною б вона не була, та дотримуватися здорової самодисципліни в усьому.

Поділитися:Система Orphus

  • Додати коментар
  • Через Facebook
  • Через vk.com

Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!


Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!

До теми


X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»