clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

У Хмельницькому обласному художньому музеї (Автор: https://www.facebook.com)

Виставка живопису Гаяне Атаян «Подорож до себе»

Подія відбулась 15.03.2020 Хмельницький Виставки

У Хмельницькому обласному художньому музеї

Радо запрошують відвідати персональну виставку живопису Гаяне Атаян «ПОДОРОЖ ДО СЕБЕ» та спец-проєкт «ЩАСЛИВА»: історія створення дипломної роботи «Ольвія. Біля Джерела», 1983.
Художниця дуже рідко виставляє свої твори на суд глядача, тож у вас є унікальна можливість насолодитися вишуканим імпресіоністичним живописом майстрині.
Гаяне Атаян (м.Київ) - справжня дочка своїх батьків, послідовна учениця своїх педагогів, обдарований самобутній живописець у світі кольору і форми. Певні твори художниця створила легким помахом пензля, безпосередньо на пленері. Деякі методично допрацьовувала впродовж років у своїй майстерні, в якій до неї працювали Федір Кричевський, Олексій Шовкуненко, Тетяна Яблонська. Проте відрізнити «швидкі» твори від «поміркованих» у вас не вийде – весь її живопис легкий, рухомий, вібруючий, невловимий, разом із тим фактурний, матеріальний, вітальний, майже відчутний на дотик.
Варіативність способів нанесення мазків вражає: короткі пуантелістичні й довгі звивисті, пласкі й об’ємні, непомітні й сміливі, переконливі й сором’язливі, яскраві й ахроматичні, незвичні й знайомі, невгамовні й нерухомі. Рідний Київ («місто в парку») вплинув на ракурсність – майже в кожному творі ми дивимось на архітектурні об’єкти крізь гілчасте плетиво дерев й кущів. Спроба проаналізувати колористичну систему заходить у глухий кут і викликає впевненість у недовершеності міжнародної Системи відповідності кольорів Pantone: лексика не дозволяє адекватно передати всю складність, вишуканість, мінливість живописної палітри, як неможливо добрати слова для опису кольору неба за мить до сходу сонця чи вечірнього весняного повітря. Хибною є думка, що Природа може відпочивати. Ніколи. Вона, як і люди, невпинно в процесі – або творення, або народження, або ентропії, або самознищення. Проте завжди – із прагненням до гармонії, до балансу, до спокою, до рівноваги. Сучасним людям рівновага іноді ввижається майже недосяжною. В шаленстві надшвидких ритмів щодення ми забули, як це – зупинятись. Свідомо зупинитись, а не від безсилля. Опинитись поміж миттю і моментом, поміж вдихом та видихом, поміж порухом вій. Нарешті послухати тишу. Побачити тишу.
Деталі за номером (0382) 65 61 15.
Вартість квитків: 20, 10, 8 грн.

10:00
Виставка живопису Гаяне Атаян «Подорож до себе». ХОХМ Хмельницький Художній Музей, вул. Проскурівська, 47.
Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.

Є. Афіша
Архів новин

<<Квітень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30