emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт

Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

erizonah

Денис Панкратов

Всього записів: 5

Про автора: Когда сцышь – собаки кусают

Теги користувача

Записи користувача:


» Джазовий форум у моно-театрі Кут.

 

Цієї осені,а саме 29 та 30 жовтня у моно театрі Кут проходитиме джазовий форум.

Джазовий форум – це два дні майстер класів по джазовим технікам гри на різних музичних інструментах та джазовому вокалу, лекцій по історії джазу, а також -  це два вечори живої джазової музики.

Для цього до нашого міста приїздять джазмени зі Львову, Вінниці, навіть з Томську (Росія).

Наприклад «один з кращих саксофоністів України та світу»( за Вікіпедією) Юрій Яремчук, продемонструє можливості саксофону  у майстер класі по джазовим імпровізаціям/принципам авангардної гри на саксофоні. Або концерт – майстер клас від Вінницького гурту JAZZATMOSPHERE– хлопці покажуть можливості джазового контрабасу, ударних та гітари. Також, планується проведення майстер класу по джазовому вокалу від вокалістки Чернівецької філармонії Алли Горинь.

« Мабуть, таке дійство давно назрівало у місті Хмельницькому, - каже один з організаторів форуму Тарас Янишин, - адже в нас існує така собі джазова «тусівка» - молоді музиканти, меломани, деякі закінчують музичне училище, деякі навчилися грат�...26 Жовтня 2011, 09:40:09 4410 0

» Четверта зустріч Вуличного Університету в Хмельницькому.

Знову невелика зона на території парку ім. Т.Г.Шевченка перетворюється на майданчик для дискусії, знову здивовані та зацікавленні погляди перехожих, знову деякі з них зупиняються і стають слухачами,  ба, може, й учасниками.

Незважаючи на дощ та холодний вітер, четверта зустріч Вуличного Університету відбулася. І відбулася саме на вулиці – під козирком літньої сцени, , що біля кінотеатру ім.Шевченка. На цей раз, оскільки було прохолодно, більшість слухачів сиділи на стільцях, які Вуличному люб’язно надав Будинок Культури.


Основна тема четвертої зустрічі – «неолібералізм» – була окреслена у доповіді Федора Устинова:
«Неолібералізм – всесвітньо функціонуюча протягом 30-ти років економічна модель, що прийшла на заміну т.з. Кейнсіанській економічній моделі та характеризується поступовим усуненням держави від управління економікою, а тим самим й від регуляції соціального стану в країнах. В рамках цієї моделі рішення щодо економічних, а тому іполітичних, культурних, соціальних питань все частіше приймається транснаціональними корпораціями &ndas...28 Червня 2011, 01:07:02 2323 1

» презентація третього номеру журналу "СПІЛЬНЕ" у кав`ярні-книгарні КУТ

15червня о 15:00 в моно-театрі «КУТ» за адресою вул. Проскурівського Підпілля 34, відбудеться презентація 3-го номеру журналу соціальної критики «Спільне». Новий випуск присвячений проблемам сучасної освіти.

 «Питання освіти знову на порядку денному. Воно викликає дедалі більше суспільного резонансу, примушує кожного стати на певну позицію і відстоювати її. В Україні цьому посприяв галас навколо особи міністра Табачника, але невдовзі наголос на «українофобії» змінився широкомасштабними протестами студентів та вчителів, що висувають соціальні та системні вимоги. На Заході студенти вже кілька років чинять опір неоліберальним реформам, через які університет, одна з найстійкіших інституцій європейської «соціальної держави», стає дедалі більш подібним на бізнес-корпорацію. На можливе спрямування подальших реформ натякають плани російського уряду зробити платною ще й середню школу» - так обґрунтовує редакція журналу актуальність обраної  теми.

Журнал соціальної критики «Спільне» є науковим некомерційним проектом і об’єднує викла�...14 Червня 2011, 09:34:04 2443 0

» Друга зустріч Вуличного Університету в Хмельницькому

11 червня в рамках Хмельницького Вуличного Університету відбулася друга зустріч. Як  і попереднього разу подія відбувалась в сквері ім. Шевченка і, не зважаючи на похмуру погоду, зібрала біля 30 учасників. Захід розпочався презентацією свіжого номеру літературно-художнього видання «Про STORY», присвяченого проблемі міського публічного простору та боротьбі за нього.

Євгенія  Бєлорусець, дописувач видання: «Що спонукало нас присвятити номер тематиці вуличного простору? Перш за все, те, що в україномовній літературі ця тема практично не висвітлена, або якість цього висвітлення є незадовільною. Тому ми намагалися не тільки внести переклади класичних текстів, але й отримати коментарі від українських дослідників й митців. Наприклад ми розмістили тексти Вальтера Беньяміна, без якого взагалі неможливо уявити сучасну науку про міський простір, а поряд з ними опублікували нашу розмову з Сергієм Жаданом і Оксаною Забужко. В цілому, нам здається що межі між мистецтвом, політикою і наукою є абсолютно штучними, тому, в номері присутні праці які можна віднести до будь-якої �...14 Червня 2011, 09:28:12 2324 0


Курси валют на 23.09.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.57
36.93
38.99
39.36

Архів новин

<<Вересень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо