clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail


Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку vg@ye.ua. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

erizonah


БЛОГ

Про автора Когда сцышь – собаки кусают

презентація третього номеру журналу "СПІЛЬНЕ" у кав`ярні-книгарні КУТ

15червня о 15:00 в моно-театрі «КУТ» за адресою вул. Проскурівського Підпілля 34, відбудеться презентація 3-го номеру журналу соціальної критики «Спільне». Новий випуск присвячений проблемам сучасної освіти.

 «Питання освіти знову на порядку денному. Воно викликає дедалі більше суспільного резонансу, примушує кожного стати на певну позицію і відстоювати її. В Україні цьому посприяв галас навколо особи міністра Табачника, але невдовзі наголос на «українофобії» змінився широкомасштабними протестами студентів та вчителів, що висувають соціальні та системні вимоги. На Заході студенти вже кілька років чинять опір неоліберальним реформам, через які університет, одна з найстійкіших інституцій європейської «соціальної держави», стає дедалі більш подібним на бізнес-корпорацію. На можливе спрямування подальших реформ натякають плани російського уряду зробити платною ще й середню школу» - так обґрунтовує редакція журналу актуальність обраної  теми.

Журнал соціальної критики «Спільне» є науковим некомерційним проектом і об’єднує викладачіа, аспірантів, студентів, дослідників, перекладачів  і просто активістів з України. Метою існування журналу є популяризація критичної соціології, пожвавлення наукової дискусії навколо актуальних соціальних проблем та деміфологізація останніх.  Проект цікавий та цінний тим, що створює можливість для українського читача знайомитись з авторами, що до цього практично не публікувались українською. Таким чином долається певна ізольованість громадян України від світового критичного досвіду та визвольних практик.

Нагадаємо, що перший випуск журналу був присвячений проблемам криміналізації соціальних проблем, а другий, презентація якого в Хмельницькому відбулася в грудні минулого року, висвітлює проблему трансформації міського простору.

Детальніше ознайомитись з третім випуском можна тут

http://commons.com.ua/archives/11049#more-11049

А з принципами на яких існує журнал – тут

http://commons.com.ua/about-us-ukr

Презентація відбудеться за підтримки Хмельницької обласної громадської організації «Діти Кризи» та Хмельницької незалежної студентської профспілки «Пряма Дія».

теги: презентація

14 Червня 2011, 09:34:04 1897 0Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.10.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.91
27.93
32.2
32.22

Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31