ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому за фактом зникнення пам’ятника В.Леніну відкрито кримінальне провадження

Кримінал 2069
Фото: mvs.gov.ua

Із письмовим звернення щодо пошуку монумента до міліції звернувся секретар міської ради Костянтин Чернилевський.

Під час минулорічних буремних подій у парку імені М.Чекмана було знесено пам’ятник Володимиру Леніну. Монумент завважки майже 22 тонни зберігався на території комунального підприємства “Міська ритуальна служба”, звідки був викрадений невідомими особами.

Як повідомив начальник Хмельницького міськвідділу міліції Василь Птащук, із письмовим зверненням про вжиття заходів щодо пошуку зниклого пам’ятника до Хмельницького міськвідділу міліції звернувся секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський.

“До депутатів міської ради звернулись мешканці Хмельницького із заявою про те, що пам’ятника Леніну немає на території комунального підприємства. Тоді до нас звернувся секретар міської ради Костянтин Чернилевський, і ми відкрили кримінальне провадження”, - зазначив Василь Птащук.
Наразі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 185 “Крадіжка” Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую