ye-logo.v1.2

Щодо стрілка-розвідника «ДНР» із Шепетівки відкрито кримінальне провадження

Кримінал 2704
Від бойовиків шепетівчанин отримав посвідчення члена “ДНР”, зброю, військову форму та умовний позивний “Фіма”.
Від бойовиків шепетівчанин отримав посвідчення члена “ДНР”, зброю, військову форму та умовний позивний “Фіма”. . Фото: khmel.gp.gov.ua

Зараз чоловік перебуває під вартою.

Затриманого Службою безпеки України стрілка-розвідника “ДНР” - 38-річного жителя Шепетівки - незабаром судитимуть за участь у терористичній організації. Кримінальне провадження розслідував слідчий відділ УСБУ в області за процесуального керівництва групи прокурорів прокуратури області.

Як писала газета “Є”, 38-річний мешканець Хмельниччини, будучи неодноразово судимим за вчинення насильницьких злочинів, у червні 2014 року вступив до незаконного терористичного формування “ДНР” через його представника у мережі Інтернет. Від бойовиків отримав посвідчення члена “ДНР”, зброю, військову форму та умовний позивний “Фіма”. Надалі, пройшовши спецпідготовку зі здійснення розвідувальної і диверсійної діяльності, брав активну участь як стрілок-розвідник у бойових діях проти сил АТО на території Донецької області.

“Після лікування від поранення бойовик приїхав на Хмельниччину, постійно підтримував телефонні зв’язки з терористами та мав намір повернутися в Донецьку область для продовження участі в бойових діях у складі “ДНР”. За місцем проживання в Шепетівці “Фіма” зберігав осколкову гранату, яку було вилучено правоохоронцями під час обшуку”, - повідомляє прес-служба прокуратури області.

Стосовно жителя Шепетівки прокуратурою затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за частиною першою статті 258-3 (участь у терористичній організації та терористичній групі) та частиною першою статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України та спрямовано до суду для розгляду по суті. Зараз “розвідник” перебуває під вартою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую