ye-logo.v1.2

На Хмельниччині суд повернув державі понад 392 гектари земель, вартістю 13,7 мільйона гривень

Кримінал 1107
Суд зобов'язава орендаря повернути землю державі
Суд зобов'язава орендаря повернути землю державі. Фото: telegraf.com.ua

Громадянин орендував ділянки ще з 2012 року.

 Суд визнав незаконними та скасував розпорядження Старокостянтинівської райдержадміністрації та визнав недійсними договори оренди та суборенди.

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Олексій Олійник, на підставі розпоряджень Старокостянтинівської райдержадміністрації у 2012 році із одним громадянином укладено 5 договорів оренди земельних ділянок загальною площею понад 392 гектари, наданих для ведення фермерського господарства.

«Як з’ясувалось, «фермер» є засновником та керівником низки суб’єктів господарювання, у користуванні яких знаходяться значні площі сільгоспугідь. Земельні ділянки після їх отримання, чоловік передав у суборенду товариству, керівником якого він був», - зазначили в прокуратурі.

За твердженням прокурора, дійсний намір громадянина спрямовувався не на створення фермерського господарства, а штучне використання цієї процедури як пільгового порядку одержання земель державної власності в оренду поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.

Рішенням Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області позовні вимоги прокуратури задоволено, а землі вартістю понад 13,7 мільйонів гривень підлягають поверненню державі із незаконного користування.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую