ye-logo.v1.2

Суд звільнив від покарання військовослужбовця, якого впіймали з краденою зброєю на вокзалі у Хмельницькому

Кримінал 2085
Суд звільнив військового від покарання
Суд звільнив військового від покарання. Фото: з архіву

Чоловік вкрав зі складу військової частини пістолет і набої.

 Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок військовослужбовцю, якого затримали зі зброєю і боєприпасами на залізничному вокзалі в обласному центрі. Строковик мав би отримати чотири роки позбавлення волі, однак від відбування покарання його звільнили.

Як йдеться в матеріалах справи, хмельничанин, будучи військовослужбовцем строкової служби в смт. Яворів, 11 серпня викрав зі сховища частини бойовий пістолет ПМ 9 мм та два споряджені магазини з набоями. Наступного дня чоловік звідти ж поцупив ніж розвідника.

Викрадені боєприпаси і зброю хмельничанин незаконно зберігав в лісосмузі за межами військової частини, а згодом ще й почав незаконно носити та зберігати при собі у сумці. Там їх і виявили правоохоронці 2 листопада на залізничному вокзалі.

Суд визнав військовослужбовця винним у вчиненні злочинів, передбачених ст. 263 ч. 1 (носінні та зберіганні вогнепальної зброї і бойових припасів без передбаченого законом дозволу), ст. 263 ч. 2 (носінні холодної зброї без передбаченого законом дозволу), ст. 410 ч. 1 КК України (викраденні військовослужбовцем зброї та бойових припасів). Покарання визначив у виді 4 років позбавлення волі.

Однак суд врахував при цьому обставини, що пом'якшують покарання. Зокрема, те, що підсудний повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочинів, які вчинив внаслідок збігу тяжких сімейних обставин, що пом'якшує йому покарання. Відтак військовослужбовця звільнили від відбування покарання з іспитовим строком тривалістю 3 роки.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую