ye-logo.v1.2
21 Березня, 2019

Засуджений за крадіжки рецидивіст отримав новий термін покарання

Олександр НІКІТІН Кримінал 1356
Для засудженого це вже 8 судимість
Для засудженого це вже 8 судимість. Фото: promin.cv.ua

У Кам’янці-Подільському перед судом постав чоловік, який вже мав сім судимостей.

Останню з яких він «заробив» у вересні цього року, коли Віньковецький районний суд позбавив його волі на чотири роки. Утім, як виявилося, засуджений, який востаннє вийшов на волю в листопаді 2015 року, здійснив ще ряд крадіжок на Кам’янеччині.

Як встановив суд, у серпні 2016 року в селі Супруньківці Кам’янець-Подільського району він заліз до магазину, звідки викрав 50 пачок цигарок та шість палиць ковбаси. У вересні того ж року в селі Вихватнівці з сільської ради поцупив ноутбук. А в жовтні за одну ніч «погостював» у двох крамницях - у селах Лучки та Нефедівці. «Набрав» усього на понад три тисячі гривень.

Вже у квітні цього року обвинувачений в селі Чабанівка проник у приміщення сільського будинку культури, звідки викрав музичну колонку та мікшерний пульт, чим спричинив майнову шкоду на суму 7700 гривень.

Чоловік визнав свою провину в злочинах, що йому інкримінували слідчі. Та пояснив, що звільнившись з місць позбавлення волі у нього склалось важке матеріальне становище, він не мав місця проживання, місця роботи, а тому вирішив вчиняти крадіжки.

Вироком вже Кам’янецького суду його позбавили волі на 5 років. Утім, поки вирок не набрав законної сили, чоловік перебуватиме в слідчому ізоляторі Хмельницького.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео