ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

На 10 років за ґрати сяде чоловік, який намагався задушити 82-річну жінку

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 902
За розбій відносно пенсіонерки мешканець Волочиського району проведе за ґратами 10 років
За розбій відносно пенсіонерки мешканець Волочиського району проведе за ґратами 10 років. Фото: radiotrek.rv.ua

Чоловіка засудили уже в дванадцяте.

Апеляційний суд Хмельницької області до покарання у виді 10 років позбавлення волі засуджено 56-річного жителя Волочиського району. Як повідомляють у прес-службі суду, зловмисник вчинив розбійний напад на 82-річну односельчанку.

«Чоловіка засудили уже в дванадцяте. Раніше він вже відбував покарання у виді позбавлення волі, зокрема і за вчинення злочинів, пов’язаних з насильством. Менш, ніж за 2 місяці після відбування попереднього покарання, у липні минулого року, вночі, з метою наживи та перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зловмисник проник у житловий будинок потерпілої», - йдеться у повідомлені суду.

Спочатку жінка намагалась прогнати «непроханого гостя», проте той, вимагаючи гроші, напав на неї та почав душити. Бабуся віддати йому 150 гривень – усі кошти, які мала.

«Місцевий суд обвинуваченого визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення і засудив до покарання у виді 8 років позбавлення волі. Але прокурор це рішення оскаржив, вважаючи таке покарання надто м’яким», - додають у прес-службі Апеляційного суду області.

Відтак, за апеляційного реагування прокурора за вчинене засуджений проведе в установах відбування покарання 10 років.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую