ye-logo.v1.2

"Дев'яності повернулися" - активіст про підпал свого автомобіля

Кримінал 3415
Автомобіль, за словами Аліма Міщука, підпалили вночі.
Автомобіль, за словами Аліма Міщука, підпалили вночі.

Активіст Алім Міщук повідомив, що його автомобіль підпалили.

"Дев'яності роки повернулись. Тільки що (4:30) 27 лютого 2018 затушили підпаленого мого буса, який стояв на вулиці біля мого будинку. Підпалили з двох сторін - колесо переднє під водієм та зону радіатора з правої сторони", - написав Алім Міщук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Чоловік каже, два роки тому йому підпалили комбайн і трактори на підприємстві. Пов'язує це із громадською роботою та політикою.

"Абсолютно окремі місця займань. Онозначно підпал. Сусідські машини на вулиці цілі. Почерк той самий, що і два роки тому. Побутового конфлікту не маю, з селянами теж все спокійно. Через завантаженість у партії та Всеукраїнській аграрній раді, в минулу середу передав головування в Раді ГО "Хмельницький Майдан" іншому майданівцю. Це або від влади " на коня" після головування в Майдані , або за політичну активність , коли аграрії забирають голоси у влади", - написав активіст.

За його словами, поліція спрацювала швидко. На виклик прибуло майже два десятки правоохоронців та собака. Але у те,що зловмисника знайтуть, Алім Міщук не вірить, каже "може "бомжа" знайдуть, а замовника навряд чи".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую